Dobra wiadomość dla pasażerów korzystających z linii L16. W związku z zakończeniem kolejnego etapu budowy kanalizacji w ul. Okrzewskiej w Okrzeszynie od soboty (11 lipca) autobusy wrócą na swoją podstawową trasę. Przywrócony zostanie także rozkład jazdy obowiązujący przed wprowadzeniem tymczasowych zmian.
Dobiegł końca kolejny etap budowy kanalizacji w ul. Okrzewskiej w Okrzeszynie, realizowanej przez firmę IBF Sławomir Dymowski. W związku z zakończeniem prac od soboty (11 lipca br.) autobusy linii L16 ponownie będą kursować swoją podstawową trasą.
Wraz z przywróceniem stałej organizacji ruchu autobusy ponownie będą zatrzymywać się na przystankach:
- Obórki 01,
- Obórki-Wał 01,
- Kępa Oborska I 01,
- Kępa Oborska II 01,
- Okrzeszyn II 01.
Jednocześnie zlikwidowany zostanie tymczasowy przystanek Okrzewska II 51, który funkcjonował na czas prowadzonych robót.
Aktualny rozkład jazdy dostępny jest na stronie: www.wtp.waw.pl.






