W długi weekend informacja turystyczna otwarta codziennie | Konstancin-Jeziorna

W długi weekend informacja turystyczna otwarta codziennie

28-04-2023

Konstancin-Jeziorna poleca się na majówkę. Podczas spacerów zachęcamy do odwiedzenia Punktu Informacji Turystycznej w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42. W długi weekend (od 29 kwietnia do 3 maja) będzie on czynny codziennie w godz. 11.00–17.00. Czekają m.in. mapy, foldery i przewodniki.

Park Zdrojowy z tężnią solankową, zabytkowe wille oraz Muzeum École de Paris to tylko niektóre konstancińskie atrakcje turystyczne z listy „must see”. O tym, co jeszcze warto zobaczyć w jedynym uzdrowisku na Mazowszu dowiecie się odwiedzając Punkt Informacji Turystycznej. Jest on zlokalizowany w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42, tuż przy Parku Zdrojowym.

W długi weekend (od 29 kwietnia do 3 maja) punkt będzie czynny codziennie w godz. 11.00–17.00. Odwiedzający go turyści uzyskają w nim wszelkie niezbędne informacje dotyczące obiektów i atrakcji znajdujących się na terenie naszej gminy. Na zainteresowanych czekają też m.in. mapy, foldery i przewodniki. Serdecznie zapraszamy. Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.