W długi weekend informacja turystyczna otwarta codziennie | Konstancin-Jeziorna

W długi weekend informacja turystyczna otwarta codziennie

28-04-2023

Konstancin-Jeziorna poleca się na majówkę. Podczas spacerów zachęcamy do odwiedzenia Punktu Informacji Turystycznej w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42. W długi weekend (od 29 kwietnia do 3 maja) będzie on czynny codziennie w godz. 11.00–17.00. Czekają m.in. mapy, foldery i przewodniki.

Park Zdrojowy z tężnią solankową, zabytkowe wille oraz Muzeum École de Paris to tylko niektóre konstancińskie atrakcje turystyczne z listy „must see”. O tym, co jeszcze warto zobaczyć w jedynym uzdrowisku na Mazowszu dowiecie się odwiedzając Punkt Informacji Turystycznej. Jest on zlokalizowany w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42, tuż przy Parku Zdrojowym.

W długi weekend (od 29 kwietnia do 3 maja) punkt będzie czynny codziennie w godz. 11.00–17.00. Odwiedzający go turyści uzyskają w nim wszelkie niezbędne informacje dotyczące obiektów i atrakcji znajdujących się na terenie naszej gminy. Na zainteresowanych czekają też m.in. mapy, foldery i przewodniki. Serdecznie zapraszamy. Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencję.

    Finansowe wsparcie dla przedsiębiorców – konferencja

    W środę (27 września) w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55) odbędzie się konferencja, na której przedstawione zostaną założenia nowego programu regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza”.
  • Samochód na drodze, a za nim na rowerach ludzie w żółtych odblaskowych kamizelkach.

    Jesienny przejazd rowerowy ulicami Konstancina-Jeziorny

    W sobotę (23 września) ulicami Konstancina-Jeziorny przejedzie jesienna masa krytyczna. Start o godz. 18.00 sprzed Urzędu Miasta i Gminy (od strony ul. Kolejowej). Manifestacja rowerzystów może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.