W ferie Punkt Informacji Turystycznej czynny codziennie | Konstancin-Jeziorna

W ferie Punkt Informacji Turystycznej czynny codziennie

03-02-2023

Od 11 lutego (sobota) Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie znów będzie otwarty. W ferie zimowe (do 26 lutego) po mapy i foldery promocyjne zapraszamy codziennie, 7 dni w tygodniu, w godz. 12.00–16.00.

PIT mieści się w willi Kamilin, tuż przy Parku Zdrojowym (ul. Piłsudskiego 42). Od 11 lutego (sobota) będzie ponownie otwarty. Podczas ferii zimowych zapraszamy codziennie w godz. 12.00–16.00 (do 26 lutego).

Turyści, kuracjusze oraz mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna i sąsiednich miejscowości otrzymają w punkcie niezbędne informacje o zabytkach i atrakcjach turystycznych znajdujących się na terenie naszej gminy, a także zaopatrzą się m.in. w mapy, przewodniki i foldery promocyjne. Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Logo NGO

    Letni wypoczynek z profilaktyką – gmina ogłosiła konkurs

    Gmina Konstancin-Jeziorna ogłosiła otwarty konkurs ofert na powierzenie zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. Organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o środki na organizację wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży zagrożonych uzależnieniami.
  • Plakat promujący koncert Archikatedralnego Chóru Męskiego „Cantores Minores” pod dyrekcją Franciszka Kubickiego, który odbędzie się 17 maja o godz. 19.00 w kościele św. Zygmunta w Słomczynie.

    Koncert chóru „Cantores Minores” w kościele św. Zygmunta w…

    To będzie wyjątkowe wydarzenie muzyczne. W niedzielę (17 maja) w kościele w Słomczynie wystąpi Archikatedralny Chór Męski „Cantores Minores” pod dyrekcją Franciszka Kubickiego. Początek koncertu o godz. 19.00. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem burmistrza Michała Wiśniewskiego.