W ferie Punkt Informacji Turystycznej czynny codziennie | Konstancin-Jeziorna

W ferie Punkt Informacji Turystycznej czynny codziennie

11-01-2024

W okresie ferii zimowych – od 15 do 28 stycznia – Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie będzie czynny codziennie. Mapy, przewodniki i materiały promocyjne dotyczące naszej gminy od poniedziałku do piątku dostępne będą w godz. 12.00–16.00, a w weekendy w godz. 11.00–16.00. Zapraszamy serdecznie.

Punkt Informacji Turystycznej mieści się w willi Kamilin, tuż przy Parku Zdrojowym (ul. Piłsudskiego 42). Specjalnie na okres ferii zimowych będzie on czynny 7 dni w tygodniu. Od 15 stycznia (poniedziałek) do 28 stycznia (niedziela) zapraszamy do niego w tygodniu w godz. 12.00–16.00, a w weekendy w godz. 11.00–16.00.

Turyści, kuracjusze oraz mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna i sąsiednich miejscowości otrzymają w punkcie niezbędne informacje o zabytkach i atrakcjach turystycznych znajdujących się na terenie naszej gminy, a także zaopatrzą się m.in. w mapy, przewodniki i foldery promocyjne. Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu.

Autor
Natalia Poncyljusz

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.
  • Grupa kilkunastu osób stoi obok siebie.

    Konstancińscy harcerze przeszli szlakiem św. Jakuba

    Harcerze z Uroczyska Konstancin kolejny raz pokazali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i przeszli szlakiem św. Jakuba. 11 druhów drogę z portugalskiego Viana do Castelo do Santiago de Compostela pokonało w 9 dni. Trasa liczyła ponad 220 kilometrów.