W grudniu i styczniu informacja turystyczna będzie zamknięta | Konstancin-Jeziorna

W grudniu i styczniu informacja turystyczna będzie zamknięta

29-11-2023

Uprzejmie informujemy, że Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin będzie zamknięty od 1 grudnia do końca stycznia 2024 r., z wyjątkiem okresu ferii zimowych. W tym czasie po mapy, informatory i przewodniki zapraszamy do Wydziału Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77.

Zmiany w funkcjonowaniu Punktu Informacji Turystycznej przy ul. Józefa Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie. W grudniu i styczniu punkt będzie zamknięty, co ma związek ze znacznym spadkiem ruchu turystycznego w okresie zimowym. PIT czasowo zostanie otwarty na ferie, które w województwie mazowieckim wypadają w dniach 15–28 stycznia 2024 r.

Niezmiennie po mapy, informatory i przewodniki zapraszamy do Wydziału Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77 (poniedziałki w godz. 9.00–17.00, od wtorku do piątku w godz. 8.00–16.00). Szczegółowe informacje na temat atrakcji turystycznych oraz bazy noclegowej i gastronomicznej gminy Konstancin-Jeziorna dostępne są również na naszej stronie internetowej w zakładce: Odwiedź uzdrowisko.

Autor
Natalia Poncyljusz

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.
  • Grupa kilkunastu osób stoi obok siebie.

    Konstancińscy harcerze przeszli szlakiem św. Jakuba

    Harcerze z Uroczyska Konstancin kolejny raz pokazali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i przeszli szlakiem św. Jakuba. 11 druhów drogę z portugalskiego Viana do Castelo do Santiago de Compostela pokonało w 9 dni. Trasa liczyła ponad 220 kilometrów.