W najbliższy poniedziałek nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej | Konstancin-Jeziorna

W najbliższy poniedziałek nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

04-05-2023

W poniedziałek (8 maja) o godz. 15.00 odbędzie się 56. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona w całości podjęciu uchwały w sprawie oceny zasobów pomocy społecznej w oparciu o analizę lokalnej sytuacji społecznej i demograficznej za rok 2022.

Poniedziałkowa sesja (8 maja) zwołana została na wniosek Kazimierza Jańczuka, burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna. Będzie miała charakter stacjonarny. Posiedzenie rozpocznie się o godz. 15.00 w siedzibie ratusza przy ul. Piaseczyńskiej 77. W proponowanym porządku obrad znalazł się tylko jeden punkt dotyczący projektu uchwały w sprawie przyjęcia oceny zasobów pomocy społecznej w oparciu o analizę lokalnej sytuacji społecznej i demograficznej gminy Konstancin-Jeziorna za rok 2022.

Projekt uchwały dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce: Rada Miejska/Projekty uchwały RM. Obrady będzie można oglądać na żywo w Internecie za pośrednictwem platformy eSesja (esesja.tv).

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek
Do pobrania
Załącznik Size
Zawiadomienie o 56. sesji Rady Miejskiej 32.85 KB

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencję.

    Finansowe wsparcie dla przedsiębiorców – konferencja

    W środę (27 września) w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55) odbędzie się konferencja, na której przedstawione zostaną założenia nowego programu regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza”.
  • Samochód na drodze, a za nim na rowerach ludzie w żółtych odblaskowych kamizelkach.

    Jesienny przejazd rowerowy ulicami Konstancina-Jeziorny

    W sobotę (23 września) ulicami Konstancina-Jeziorny przejedzie jesienna masa krytyczna. Start o godz. 18.00 sprzed Urzędu Miasta i Gminy (od strony ul. Kolejowej). Manifestacja rowerzystów może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.