W najbliższy poniedziałek nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej | Konstancin-Jeziorna

W najbliższy poniedziałek nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

04-05-2023

W poniedziałek (8 maja) o godz. 15.00 odbędzie się 56. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona w całości podjęciu uchwały w sprawie oceny zasobów pomocy społecznej w oparciu o analizę lokalnej sytuacji społecznej i demograficznej za rok 2022.

Poniedziałkowa sesja (8 maja) zwołana została na wniosek Kazimierza Jańczuka, burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna. Będzie miała charakter stacjonarny. Posiedzenie rozpocznie się o godz. 15.00 w siedzibie ratusza przy ul. Piaseczyńskiej 77. W proponowanym porządku obrad znalazł się tylko jeden punkt dotyczący projektu uchwały w sprawie przyjęcia oceny zasobów pomocy społecznej w oparciu o analizę lokalnej sytuacji społecznej i demograficznej gminy Konstancin-Jeziorna za rok 2022.

Projekt uchwały dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce: Rada Miejska/Projekty uchwały RM. Obrady będzie można oglądać na żywo w Internecie za pośrednictwem platformy eSesja (esesja.tv).

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek
Do pobrania
Załącznik Size
Zawiadomienie o 56. sesji Rady Miejskiej 32.85 KB

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.