W najbliższy wtorek nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej | Konstancin-Jeziorna

W najbliższy wtorek nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej

18-01-2024

We wtorek (23 stycznia) o godz. 14.30 odbędzie się 64. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona w całości jednej uchwale dotyczącej uzgodnienia projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego w sprawie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Wtorkowa sesja (23 stycznia) zwołana została na wniosek Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna. Będzie miała ona charakter stacjonarny. Posiedzenie rozpocznie się o godz. 14.30 w siedzibie ratusza przy ul. Piaseczyńskiej 77. W proponowanym porządku obrad znalazł się punkt dotyczący podjęcia uchwały dotyczącej uzgodnienia projektu uchwały Sejmiku Województwa Mazowieckiego w sprawie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, a także dyskusja nad jej projektem.

Projekt uchwały dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce: Rada Miejska/Projekty uchwały RM. Obrady będzie można oglądać na żywo w Internecie za pośrednictwem platformy eSesja (esesja.tv).

Autor
Natalia Poncyljusz
Do pobrania

Najnowsze aktualności

  • autobus na ulicy

    Od soboty wakacyjne zmiany w komunikacji publicznej

    Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie od najbliższej soboty (22 czerwca) wprowadza wakacyjną organizację komunikacji miejskiej. Niewielkie zmiany w rozkładach jazdy obejmą także wybrane linie autobusowe kursujące po gminie Konstancin-Jeziorna i będą obowiązywać do 31 sierpnia.
  • Kobieta stoi na tle ściany z czerwonej cegły

    Nowy wydział w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

    W konstancińskim magistracie powstał Wydział Rozwoju, Polityki Gospodarczej i Komunikacji Społecznej. Będzie on odpowiedzialny m.in. za współpracę samorządu z mieszkańcami, przedsiębiorcami, a także organizacjami pozarządowymi i klubami sportowymi.