W najbliższych dniach wybory na dwóch konstancińskich osiedlach | Konstancin-Jeziorna

W najbliższych dniach wybory na dwóch konstancińskich osiedlach

26-08-2024

Po wyborach sołtysów i rad sołeckich nadszedł czas na wybory zarządów i przewodniczących dwóch konstancińskich osiedli. Mieszkańcy Mirkowa do urn pójdą w najbliższy wtorek (27 sierpnia), a Grapy – w czwartek (29 sierpnia). Oba zebrania wyborcze rozpoczną się o godz. 19.00.

Wybory sołtysów i rad sołeckich dobiegły końca. Ale przed nami jeszcze wybory na dwóch konstancińskich osiedlach. Wyłonią one nowe zarządy i przewodniczących. W najbliższy wtorek (27 sierpnia) do urn pójdą mieszkańcy Mirkowa, a w czwartek (29 sierpnia) będą głosować mieszkańcy Grapy. W tym pierwszym przypadku zebranie odbędzie się w świetlicy gminnej przy ul. Anny Walentynowicz 24, a w drugim – w willi Gryf przy ul. Jana Sobieskiego 13. Początek o godz. 19.00. W przypadku braku wymaganej statutem liczby mieszkańców danego osiedla, co najmniej 1/20 ogółu uprawnionych do głosowania, zebrania w drugim terminie rozpoczną się o godz. 19.15. Kadencja zarządów osiedli trwa tyle, ile kadencja rady miejskiej.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • klawiatura i klawisz z napisem KSeF

    Jak przygotować firmę na KSeF? Bezpłatne szkolenia w…

    Przypominamy! Już 31 marca odbędzie się bezpłatne szkolenie dotyczące Krajowego Systemu e-Faktur dla przedstawicieli branży gastronomicznej, turystycznej i hotelarskiej. Początek o godz. 10.00 w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.
  • Budynek OSP Czernidła

    Nowe okna w Domu Ludowym w Czernidłach – umowa już podpisana

    Okna w budynku Domu Ludowego w Czernidłach zostaną wymienione. Stare, drewniane zostaną zastąpione nowymi, plastikowymi, zapewniającymi lepszą izolację termiczną i akustyczną. Wkrótce ruszą prace, a koszt inwestycji to 38,8 tys. zł.