W niedzielę utrudnienia w ruchu w związku z paradą strażacką | Konstancin-Jeziorna

W niedzielę utrudnienia w ruchu w związku z paradą strażacką

09-05-2025

W niedzielę (11 maja) ulicami Konstancina-Jeziorny przejdzie parada strażacka. W czasie wydarzenia, w godz. 12.15–13.00, mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu drogowym i chwilowe przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie przemarszu.

Gminny Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Konstancin-Jeziorna zbliżają się wielkimi krokami. Jedną z zaplanowanych atrakcji będzie parada strażacka z udziałem orkiestr dętych i mażoretek, wozów strażackich oraz mieszkańców, która w najbliższą niedzielę (11 maja) przejdzie ulicami miasta. Jej uczestnicy punktualnie o godz. 12.15 wyruszą sprzed Centrum Handlowego Stara Papiernia i przejdą ul. Józefa Piłsudskiego do konstancińskiego amfiteatru.

W czasie wydarzenia, w godz. 12.15–13.00, na wspomnianym odcinku mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu drogowym i chwilowe przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. Ruchem, w najbardziej newralgicznych punktach, będzie kierowała policja oraz straż miejska. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie przemarszu.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis marznące opady. W tle widać samochód jadący ulicą asfaltową przez las.

    Alert meteo pierwszego stopnia: Marznące opady

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed marznącym deszczem, który może powodować gołoledź. Alert pierwszego stopnia obowiązuje w powiecie piaseczyńskim we wtorek (10 lutego) od godz. 08.00 do godz. 22.00. Kierowcy i piesi powinni zachować szczególną ostrożność.
  • Logo niebieskie NGO

    Letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży – otwarty konkurs…

    Gmina Konstancin-Jeziorna ogłosiła otwarty konkurs ofert na organizację wyjazdowego wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży. Samorząd przeznaczy na ten cel 55 tys. zł, a wnioski organizacje pozarządowe mogą składać wyłącznie elektronicznie, za pośrednictwem generatora eNGO, do 2 marca.