W niedzielę utrudnienia w ruchu w związku z paradą strażacką | Konstancin-Jeziorna

W niedzielę utrudnienia w ruchu w związku z paradą strażacką

08-05-2026

W niedzielę (10 maja) ulicami Konstancina-Jeziorny przejdzie parada strażacka. W czasie wydarzenia, w godz. 12.15–13.00, mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu drogowym i chwilowe przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie przemarszu.

Gminny Dzień Strażaka zbliżają się wielkimi krokami. Jedną z zaplanowanych atrakcji będzie parada strażacka z udziałem orkiestr dętych i mażoretek, wozów strażackich oraz mieszkańców, która w najbliższą niedzielę (10 maja) przejdzie ulicami miasta. Jej uczestnicy punktualnie o godz. 12.15 wyruszą sprzed Centrum Handlowego Stara Papiernia i przejdą ul. Józefa Piłsudskiego do konstancińskiego amfiteatru.

W czasie wydarzenia, w godz. 12.15–13.00, na wspomnianym odcinku mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu drogowym i chwilowe przerwy w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. Ruchem, w najbardziej newralgicznych punktach, będzie kierowała policja oraz straż miejska. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie ostrożności w rejonie przemarszu.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Dwóch mężczyzn siedzi przy stole i podpisuje dokumenty podczas zawarcia porozumienia dotyczącego współpracy Muzeum Villa la Fleur z Konstancińską Kartą Mieszkańca.

    Villa la Fleur nowym partnerem Konstancińskiej Karty…

    Muzeum Villa la Fleur dołączyło do grona partnerów Konstancińskiej Karty Mieszkańca. Porozumienie w tej sprawie podpisali w środę (6 maja) burmistrz Michał Wiśniewski oraz Marek Roefler – założyciel i właściciel muzeum. Dzięki współpracy posiadacze karty mają 50-procentową zniżkę na zwiedzanie
  • Niebieski autobus linii lokalnej na tle ulicy w Konstancinie-Jeziornie z planszą informującą o zmianach na linii L15 i braku dojazdu do Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

    Linia L15: 8–9 maja zmiana trasy, od 11 maja więcej kursów…

    W dniach 8–9 maja br. linia L15 będzie kursowała zmienioną trasą w związku z budową nowego obiektu Centrum Kompleksowej Rehabilitacji. Część przystanków zostanie czasowo wyłączona z obsługi, natomiast od 11 maja autobusy będą zatrzymywały się przy CKR na kursach w obu kierunkach.