W styczniu Punkt Informacji Turystycznej nieczynny | Konstancin-Jeziorna

W styczniu Punkt Informacji Turystycznej nieczynny

04-01-2023

Informujemy, że w styczniu Punkt Informacji Turystycznej przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie będzie nieczynny. W tym czasie po mapy i informatory zapraszamy do Wydziału Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy przy ul. Piaseczyńskiej 77.

PIT mieści się w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42, tuż przy Parku Zdrojowym. W styczniu punkt będzie nieczynny. Zainteresowanych tematyką turystyczną prosimy o odwiedzanie w tym czasie Wydziału Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77). Turyści i mieszkańcy naszej gminy otrzymają tam niezbędne informacje oraz materiały promocyjne, w tym mapy i informatory turystyczne. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–15.00. O ponownym otwarciu PIT poinformujemy w późniejszym terminie. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.