W styczniu Punkt Informacji Turystycznej nieczynny | Konstancin-Jeziorna

W styczniu Punkt Informacji Turystycznej nieczynny

04-01-2023

Informujemy, że w styczniu Punkt Informacji Turystycznej przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie będzie nieczynny. W tym czasie po mapy i informatory zapraszamy do Wydziału Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy przy ul. Piaseczyńskiej 77.

PIT mieści się w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42, tuż przy Parku Zdrojowym. W styczniu punkt będzie nieczynny. Zainteresowanych tematyką turystyczną prosimy o odwiedzanie w tym czasie Wydziału Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77). Turyści i mieszkańcy naszej gminy otrzymają tam niezbędne informacje oraz materiały promocyjne, w tym mapy i informatory turystyczne. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–15.00. O ponownym otwarciu PIT poinformujemy w późniejszym terminie. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencję.

    Finansowe wsparcie dla przedsiębiorców – konferencja

    W środę (27 września) w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55) odbędzie się konferencja, na której przedstawione zostaną założenia nowego programu regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza”.
  • Samochód na drodze, a za nim na rowerach ludzie w żółtych odblaskowych kamizelkach.

    Jesienny przejazd rowerowy ulicami Konstancina-Jeziorny

    W sobotę (23 września) ulicami Konstancina-Jeziorny przejedzie jesienna masa krytyczna. Start o godz. 18.00 sprzed Urzędu Miasta i Gminy (od strony ul. Kolejowej). Manifestacja rowerzystów może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.