W Wigilię Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny | Konstancin-Jeziorna

W Wigilię Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny

03-12-2021

W Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie nieczynny. Nie dotyczy to Straży Miejskiej oraz Urzędu Stanu Cywilnego, ale wyłącznie w zakresie rejestracji aktów zgonu. Za utrudnienia przepraszamy.

W związku z ustawowym dniem wolnym od pracy przypadającym w sobotę 25 grudnia, zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna, 24 grudnia będzie dniem wolnym dla urzędników konstancińskiego magistratu. Tego dnia ratusz będzie nieczynny. Nie dotyczy to pracowników Straży Miejskiej oraz Urzędu Stanu Cywilnego, który w godz. 9.00–15.00 będzie pełnił dyżur, ale wyłącznie w zakresie rejestracji aktów zgonu. Za utrudnienia przepraszamy.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Włączone telewizory ustawione na stole, z wyświetlonymi na ekranie grami dla dzieci.

    Nowy sprzęt multimedialny w świetlicy środowiskowej

    Świetlica środowiskowa dla dzieci i młodzieży przy ul. Anny Walentynowicz 24 w Konstancinie-Jeziornie została doposażona w nowy sprzęt multimedialny. Gmina zakupiła ze środków własnych m.in. telewizory oraz konsole do gier.
  • zdjęcie – chłopak niesie karton, mężczyzna w samochodzie na pace czeka na ładunek

    Zbiórka latarek, baterii i żywności – pomoc dla Ukrainy

    Szkoła Podstawowa nr 2 w Konstancinie-Jeziornie do piątku (2 grudnia) prowadzi zbiórkę dla Ukrainy. Potrzebne są m.in. latarki, baterie, świece i żywność pakowana hermetycznie. Rzeczy trafią do Liceum Krzemienieckiego, które przekaże je dalej mieszkańcom oraz żołnierzom na froncie.