Wakacyjny dyżur w dwóch oddziałach przedszkolnych | Konstancin-Jeziorna

Wakacyjny dyżur w dwóch oddziałach przedszkolnych

11-06-2021

Do czwartku (17 czerwca) można zapisać swoje dziecko na wakacyjny dyżur w oddziałach przedszkolnych działających w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 i Szkole Podstawowej nr 3 w Konstancinie-Jeziornie. Zgłoszenia przyjmują placówki organizujące opiekę.

Oddziały przedszkolne w dwóch konstancińskich podstawówkach ustaliły termin dyżurów pełnionych podczas tegorocznych wakacji. Od 28 czerwca do 9 lipca br. czynne będą te działające w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 oraz Szkole Podstawowej nr 3. Z letniej opieki mogą skorzystać wyłącznie dzieci uczęszczające do gminnych placówek. Zainteresowani rodzicie mają czas na zapisanie swojej pociechy do czwartku (17 czerwca). Zgłoszenia przyjmowane są w placówce organizującej opiekę.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • W gabinecie lekarskim młoda kobieta w maseczce ochronnej otrzymuje zastrzyk, który wykonuje mężczyzna ubrany w biały fartuch.

    Już blisko 67 proc. mieszkańców gminy zaszczepionych

    Gmina Konstancin-Jeziorna niezmiennie jest liderem szczepień przeciw COVID-19 w powiecie piaseczyńskim. W pełni zaszczepionych zostało już blisko 67 proc. mieszkańców, to ponad 16,4 tys. osób. Mimo wysokiego wskaźnika wyszczepialności, cały czas zachęcamy do szczepień niezdecydowanych.
  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis intensywne opady śniegu. W tle widać ludzi idących chodnikiem. Pada na nich śnieg.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Intensywne opady śniegu

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed intensywnymi opadami śniegu. Alert pierwszego stopnia obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od godz. 22.00 w piątek (26 listopada) do godz. 12.00 w sobotę (27 listopada).