We wtorek nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna | Konstancin-Jeziorna

We wtorek nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

19-09-2024

W najbliższy wtorek (24 września) odbędzie się 6. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. W porządku obrad znalazł się m.in. punkt dotyczący udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej dla gminy Lądek-Zdrój na pomoc w usuwaniu skutków powodzi. Początek posiedzenia o godz. 15.00.

Wtorkowa (24 września) nadzwyczajna sesja zwołana została na wniosek burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna. Posiedzenie rozpocznie się o godz. 15.00 w ratuszu przy ul. Piaseczyńskiej 77. W proponowanym porządku obrad znalazło się 6 punktów. Wśród nich głosowanie nad projektami uchwał w sprawach m.in.: udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej dla gminy Lądek-Zdrój na pomoc w usuwaniu skutków powodzi oraz zmiany uchwały budżetowej gminy Konstancin-Jeziorna na rok 2024.
 
Oto szczegółowy porządek obrad.:

  1. Otwarcie obrad.
  2. Stwierdzenie kworum.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej dla gminy Lądek-Zdrój na pomoc w usuwaniu skutków powodzi.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmian uchwały budżetowej gminy Konstancin-Jeziorna na rok 2024.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Konstancin-Jeziorna na lata 2024–2030.
  6. Zamknięcie obrad.

Projekty uchwał dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce: Rada Miejska/Projekty uchwały RM. Obrady będzie można oglądać na żywo w Internecie za pośrednictwem platformy eSesja
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio
Do pobrania
Załącznik Size
Zawiadomienie o 6. sesji Rady Miejskiej 41.21 KB

Najnowsze aktualności

  • wóz strażacki na tle pól

    OSP Skolimów ma nowy podnośnik z 31-metrową drabiną

    Ochotnicza Straż Pożarna w Skolimowie wzbogaciła się o nowy samochód z drabiną mechaniczną. To pierwszy taki wóz w gminie Konstancin-Jeziorna. Umożliwi on prowadzenie akcji gaśniczych i ratunkowych na wysokościach. Zakup został sfinansowany z budżetu gminy oraz środków własnych jednostki.
  • zdjęcie ulicy Sadowej

    Pomóż uporządkować sprawy prawne gminnych dróg

    Uwaga mieszkańcy! Poszukiwani są świadkowie, którzy mogą potwierdzić, że przed 31 grudnia 1998 r. gmina zarządzała m.in. ulicami: Wacława Gąsiorowskiego, Potulickich, Jasiową, Nową, Śniadeckich, Grabową, Cedrową i Kołobrzeską. Zebrane informacje pomogą uporządkować sprawy prawne tych dróg.