Wiosenny konkurs fotograficzny „Majowy Park Zdrojowy” | Konstancin-Jeziorna

Wiosenny konkurs fotograficzny „Majowy Park Zdrojowy”

29-04-2022

Ruszył majówkowy konkurs fotograficzny Konstancińskiego Domu Kultury oraz wydziału promocji Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Aby wziąć w nim udział, wystarczy uwiecznić wyjątkowe piękno Parku Zdrojowego na zdjęciu, po czym opublikować je na Facebooku. Na zwycięzców czekają fajne nagrody.

Konkurs fotograficzny to doskonały pretekst, aby wykorzystać nadchodzące wolne dni i wybrać się z aparatem na spacer do Parku Zdrojowego im. hrabiego Witolda Skórzewskiego w Konstancinie-Jeziornie. Tężnia solankowa, rzeka Jeziorka i jej rozlewiska czy pomnik zadumanego Stefana Żeromskiego – miejsc i pomysłów na atrakcyjną fotografię jest sporo.

Wrzuć na Facebooka

Jak wziąć udział w konkursie? To proste. W pierwszej kolejności trzeba dołączyć do wydarzenia na Facebooku i zapoznać się z jego regulaminem. Następnie zrobione przez siebie zdjęcie należy opublikować w poście na facebookowej stronie wydarzenia, a później już tylko czekać na rozstrzygnięcie. Zdjęcie konkursowe powinno być wykonane w okresie od 30 kwietnia do 4 maja 2022 r. i w tym terminie opublikowane na FB.

Atrakcyjne nagrody

Wyniki konkursu „Majowy Park Zdrojowy”, organizowanego przez Konstanciński Dom Kultury oraz Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej UMiG, zostaną ogłoszone 5 maja 2022 r. pod postem konkursowym na profilu KDK oraz w dedykowanym wydarzeniu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. od gminy Konstancin-Jeziorna. Do zdobycia są: leżak, pled piknikowy, koszulka, parasol, termos, torba na zakupy i plecak rowerowy. Zachęcamy do udziału w naszej zabawie.

Autor
Grzegorz Skorupski

Najnowsze aktualności

  • ścieżka rowerowa

    Wiemy, kto opracuje dokumentację projektową tras rowerowych

    Do trzech razy sztuka! Gmina Konstancin-Jeziorna rozstrzygnęła przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej budowy sieci tras rowerowych. Najkorzystniejszą ofertę, opiewającą na ponad 1,9 mln zł, złożyła firma Matprojekt Mateusz Jurczyk z Komornicy. Wkrótce podpisana zostanie umowa.
  • Trójka dzieci

    Aż 50 kandydatów do Młodzieżowej Rady Miejskiej, wybory 19…

    Aż 50 uczniów chce działać w Młodzieżowej Radzie Miejskiej Gminy Konstancin-Jeziorna. Najwięcej kandydatów – 17 osób – zgłosiło się ze Szkoły Podstawowej nr 2, a najmniej – jedna osoba – z Trójki. Do obsadzenia jest 21 mandatów, a wybory odbędą się już 19 lutego.