Wolne miejsca w czterech gminnych przedszkolach | Konstancin-Jeziorna

Wolne miejsca w czterech gminnych przedszkolach

12-09-2023

Są jeszcze wolne miejsca dla dzieci w czterech przedszkolach samorządowych. Najwięcej maluchów może przyjąć „Zielony zakątek” w Konstancinie-Jeziornie – aż 29. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy poszczególnych placówek.

Wydział Oświaty, Kultury i Zdrowia Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna informuje o wolnych miejscach w czterech przedszkolach samorządowych. Jest to spowodowane tym, że część maluchów nie zgłosiła się do placówek we wrześniu, mimo że zostały przyjęte podczas marcowej rekrutacji. Wolne miejsca są w poniższych placówkach:

 • Przedszkole nr 1 „Zielony zakątek” (ul. Oborska 2, Konstancin-Jeziorna) – 29 miejsc;
 • Przedszkole nr 2 „Tęczowe Przedszkole” (ul. Anny Walentynowicz 3, Konstancin-Jeziorna) – 6 miejsc;
 • Przedszkole nr 3 „Kolorowe Kredki” (Obory 22) – 11 miejsc;
 • Przedszkole nr 4 z oddziałami integracyjnymi „Leśna Chatka” (ul. Sanatoryjna 8, Konstancin-Jeziorna) – 7 miejsc.

Łącznie to aż 53 wolnych miejsc. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy wymienionych przedszkoli.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

  Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

  Zapowiada się burzowe popołudnie i wieczór. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w sobotę (18 maja) od godz. 13.00 do godz. 22.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
 • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

  LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

  Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.