Wpisz organizację pozarządową na listę mailingową | Konstancin-Jeziorna

Wpisz organizację pozarządową na listę mailingową

10-07-2024

Szukasz wiadomości o naborach i programach dotacyjnych dla organizacji pozarządowych? Wpisz się na listę mailingową – tworzoną przez Wydział Rozwoju, Polityki Gospodarczej i Komunikacji Społecznej magistratu – i bądź na bieżąco z aktualnymi informacjami.

Biuro Pozyskiwania Środków Zewnętrznych Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna prowadzi monitoring dotacji możliwych do pozyskania m.in.: przez organizacje pozarządowe. W związku z tym Wydział Rozwoju, Polityki Gospodarczej i Komunikacji Społecznej tworzy listę mailingową, poprzez którą będzie informował fundacje i stowarzyszenia o aktualnych konkursach grantowych, naborach i programach.

Zapraszamy organizacje pozarządowe, szukające dotacji ze środków publicznych (przyznawanych przez administrację rządową i samorządową) lub ze środków prywatnych (przyznawane przez fundacje grantodawcze, firmy i osoby prywatne), do wpisania się na naszą listę. W tym celu prosimy o przesłanie danych kontaktowych – maila organizacji – na adres: pozarzadoweatkonstancinjeziorna [dot] pl.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa - na niebieskim tle napis ostrzeżenie hydrologiczne i alert meteo

    Alert meteo pierwszego stopnia: Silny deszcz z burzami

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w sobotę (13 lipca) dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym deszczem i burzami. Alert obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 9.00 w niedzielę (14 lipca).
  • Mapa ulica

    Remont nawierzchni drogi 724, pięć dni utrudnień w ruchu

    Uwaga kierowcy i pasażerowie autobusu linii 742. W dniach 16–20 lipca remontowana będzie droga wojewódzka nr 724 – na odcinku od ul. Łyczyńskiej (okolice Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie) do ul. Od Lasu. Będą duże utrudnienia – najpierw ruch wahadłowy, a potem całkowite zamknięcie drogi.