Wstępne konsultacje rynkowe dla dostawców energii elektrycznej | Konstancin-Jeziorna

Wstępne konsultacje rynkowe dla dostawców energii elektrycznej

17-02-2023

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna zaprasza do udziału we wstępnych konsultacjach rynkowych dotyczących zakupu energii elektrycznej dla gminy i jej jednostek organizacyjnych w latach 2023–2025. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 lutego 2023 r. (piątek) do godz. 13.00.

Obecnym dostawcą energii elektrycznej dla gminy Konstancin-Jeziorna oraz jej jednostek organizacyjnych jest firma Orange sp. z o.o., z którą obowiązuje umowa do 30 kwietnia 2023 r. W związku ze zbliżającym się terminem jej zakończenia w piątek (17 lutego) konstanciński magistrat ogłosił wstępne konsultacje rynkowe dla dostawców energii elektrycznej na lata 2023–2025. 

Podmioty zainteresowane udziałem w konsultacjach powinny wypełnić zgłoszenie wraz z niezbędnymi dokumentami i przesłać je mailem na adres: zamowieniaatkonstancinjeziorna [dot] pl. Jest na to czas do dnia 24 lutego 2023 r. (piątek) do godz. 13.00. Przeprowadzone wstępne konsultacje mają zakończyć się do 8 marca. Szczegółowe informację dostępne są do pobrania w załączniku poniżej.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.