Wybory 2024: Skład i harmonogram pracy Miejskiej Komisji Wyborczej | Konstancin-Jeziorna

Wybory 2024: Skład i harmonogram pracy Miejskiej Komisji Wyborczej

16-02-2024

Znamy skład oraz harmonogram pracy na najbliższe dni Miejskiej Komisji Wyborczej w Konstancinie-Jeziornie, która będzie czuwać nad przebiegiem wyborów samorządowych w naszej gminie. Jej siedziba mieści się w budynku Urzędu Miasta i Gminy przy ul. Piaseczyńskiej 77.

Komisarz Wyborczy w Warszawie II powołał Miejską Komisję Wyborczą w Konstancinie-Jeziornie, która będzie czuwać nad przebiegiem tegorocznych wyborów samorządowych w naszej gminie.

Skład i siedziba

W skład Miejskiej Komisji Wyborczej w Konstancinie-Jeziornie weszło 11 osób:

 1. Joanna Bednarczyk – zgłoszona przez Komisarza Wyborczego (zam. Raszyn),
 2. Aneta Dębek – zgłoszona przez Komisarza Wyborczego (zam. Cieciszew),
 3. Halina Głośniak – zgłoszona przez Komisarza Wyborczego (zam. Konstancin-Jeziorna),
 4. Katarzyna Goral – zgłoszona przez Komisarza Wyborczego (zam. Piaseczno),
 5. Jan Górzkowski – zgłoszony przez Komisarza Wyborczego (zam. Konstancin-Jeziorna),
 6. Teresa Gutt – zgłoszona przez KW Prawo i Sprawiedliwość (zam. Słomczyn),
 7. Katarzyna Gwizdoń – zgłoszona przez Komisarza Wyborczego (zam. Turowice),
 8. Monika Kasprzyk – zgłoszona przez Komisarza Wyborczego (zam. Góra Kalwaria),
 9. Marta Sibilska – zgłoszona przez Komisarza Wyborczego (zam. Słomczyn),
 10. Alicja Kozłowska – zgłoszona przez Komisarza Wyborczego (zam. Cieciszew),
 11. Aneta Sokalska – zgłoszona przez Komisarza Wyborczego (zam. Konstancin-Jeziorna).

Członkowie komisji wybrali już spośród siebie przewodniczącego i jego zastępcę, którymi zostali odpowiednio: Joanna Bednarczyk i Alicja Kozłowska. Siedziba komisji mieści się na parterze budynku Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77 (nr tel.: 22 484 24 70 – w godzinach pracy komisji).

Harmonogram pracy

Zgodnie z kalendarzem wyborczym w najbliższy poniedziałek (4 marca) mija termin zgłaszania list kandydatów na radnych, a 14 marca na wójtów, burmistrzów lub prezydentów miast. W związku z tym Miejska Komisja Wyborcza w Konstancinie-Jeziornie wyznaczyła terminy dyżurów na najbliższe dni. Jej członkowie będą przyjmować zgłoszenia:

 • 29 lutego w godz. 11.00–15.00,
 • 1–2 marca w godz. 11.00–15.00,
 • 4 marca w godz. 10.00–16.00,
 • 8 marca w godz. 12.00–15.00,
 • 12 marca w godz. 12.00–15.00,
 • 14 marca w godz. 12.00–16.00.
Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

  Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

  Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
 • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

  Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

  Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.