Sprzedaż końcowa węgla – kto pierwszy, ten lepszy | Konstancin-Jeziorna

Sprzedaż końcowa węgla – kto pierwszy, ten lepszy

11-05-2023

Ruszyła sprzedaż końcowa węgla sprowadzonego przez gminę Konstancin-Jeziorna w ramach preferencyjnego zakupu. Jego cena za tonę to niezmiennie 1 910 zł. Nie obowiązuje już limit ilościowy, a zasada – kto pierwszy, ten lepszy. Wniosek należy złożyć do 30 czerwca 2023 r. w Urzędzie Miasta i Gminy.

Mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna mają doskonałą okazję, by uzupełnić swoje zapasy opału na kolejny sezon grzewczy. Ruszyła sprzedaż końcowa węgla sprowadzonego przez samorząd w ramach preferencyjnego zakupu. W tym przypadku nie obowiązuje już limit ilościowy.

Wniosek należy złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77. Jest na to czas do 30 czerwca 2023 r., ale obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy, bo wnioski będą rozpatrywane w kolejności złożenia, do wyczerpania zapasów surowca. Obecnie do sprzedaży zostało łącznie 30,7 ton węgla, w tym: 0,7 t orzecha i 30 t ekogroszku. Jego cena za tonę to niezmiennie 1 910 zł. Zakup musi nastąpić najpóźniej do 31 lipca 2023 r. Odbiór niezmiennie z placu przedsiębiorstwa PHU Jacek Mroczek przy ul. Pułaskiego 129 w Konstancinie-Jeziornie.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Budynek z czerwonej cegły z duzymi oknami. Nad nim błękitne niebo.

    Pierwsze posiedzenia komisji wyborczych

    Obwodowe komisje wyborcze, odpowiedzialne za prawidłowe przeprowadzenie głosowania w zbliżających się wyborach parlamentarnych, rozpoczynają pracę. Komisarz wyborczy wyznaczył terminy pierwszych posiedzeń, na których komisje oficjalnie się ukonstytuują.
  • Śmieciarka odbiera odpady

    Przedłużona współpraca z firmą Jarper i nowe harmonogramy

    Uwaga mieszkańcy! Na okres od 1 do 31 października zostaje przedłużona współpraca z firmą Jarper Sp. z o.o., która to na terenie gminy Konstancin-Jeziorna tymczasowo świadczy usługę odbioru odpadów komunalnych. Obowiązują nowe harmonogramy dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej.