Zapraszamy do udziału w konkursie „Smaki czytania” | Konstancin-Jeziorna

Zapraszamy do udziału w konkursie „Smaki czytania”

24-09-2021

Konstancińska książnica organizuje konkurs fotograficzny „Smaki czytania”. Dla autorów najciekawszych fotek czekają nagrody. Na wykonanie zdjęć jest czas do 3 października. 

Biblioteka Publiczna w Konstancinie-Jeziornie – filia w Słomczynie – zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Smaki czytania". Zadanie do wykonania jest proste – trzeba zrobić zdjęcie pokazujące jak, gdzie i kiedy można czytać książkę. Przy kawie, herbacie, na kanapie, w fotelu, na podłodze, a może pod kocem? 

Fotki należy przesłać w terminie od 27 września do 3 października na adres e-mail: slomczynatbibliotekakonstancin [dot] pl. Szczegóły dostępne są na stronie www.bibliotekakonstancin.pl. 
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Maszyna podczas frezowania jezdni asfaltowej, w tle nogi pracowników.

    Frezowanie jezdni i nowy asfalt, będą utrudnienia w ruchu

    Najpierw frezowanie, później nowy asfalt. Rusza remont ul. Podlaskiej w Parceli i ul. Kopernika, na odcinku od ul. Wilanowskiej do ul. Sobieskiego, w Konstancinie-Jeziornie. W związku z zaplanowanymi pracami prosimy kierowców o nie parkowanie samochodów na wspomnianych ulicach w dniach: 29
  • Mężczyzna, kominiarz stoi na dachu. Ubrany jest w czarną kurtkę, na głowie ma czarny kapelusz. Na plecy ma zarzucone urządzenie do czyszczenia kominów z drutami ułożonymi w okrąg. W tle domy jednorodzinne i błękitne niebo.

    Kominiarze przypominają o okresowych przeglądach

    Sezon grzewczy ruszył na dobre. Warto więc przypomnieć właścicielom i zarządcom budynków o ciążących na nich obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Krajowej Izby Kominiarzy.