Zapraszamy do zapisywania się na ostatnie wycieczki | Konstancin-Jeziorna

Zapraszamy do zapisywania się na ostatnie wycieczki

23-09-2021

W najbliższy weekend (25–26 września) odbędą się ostatnie 4 wycieczki z cyklu „Poznaj gminę Konstancin-Jeziorna”. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do zapisywania się pod numerem tel.: 22 484 24 41. Każdy uczestnik, poza pakietem startowym, dodatkowo otrzyma przewodnik turystyczny „Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny” oraz gadżety promocyjne. 

Zbliżamy się do końca wycieczek z cyklu „Poznaj gminę Konstancin-Jeziorna”. Za nami są już 32 wyprawy. W najbliższy weekend (25–26 września) odbędą się ostanie 4. Są jeszcze na nie wolne miejsca. Serdecznie zachęcamy do zapisywania się i wspólnego zwiedzania. Do wyboru są:

 • sobota (25 września) 
  • godz. 10.00 wycieczka rowerowa „Kapliczki, krzyże i przydrożne figurki” (przewodnik: Grzegorz Łuniewski)
   długość trasy wycieczki: ok. 9 km
   szacowany czas: ok. 3,5 godziny
  • godz. 12.00 wycieczka piesza „Szlakiem Stefana Żeromskiego i sławnych rodów” (przewodnik: Elżbieta Piskorska-Rydel) 
   długość trasy: ok. 4 km
   szacowany czas: ok. 3–3,5 godziny.
    
 • niedziela (26 września)
  • godz. 10.00 wycieczka rowerowa „Obszary chronione i rezerwaty przyrody” (przewodnik: Tomasz Zymer)
   długość trasy: ok. 14 km
   szacowany czas: ok. 3,5 godziny;
  • godz. 12.00 wycieczka piesza „Filmowy Konstancin” (przewodnik: Wojciech Guszkowski z Uks-t Traper) 
   długość trasy: ok. 7 km
   szacowany czas: ok. 3,5–4 godziny.

Obowiązują zapisy

Na wycieczki obowiązują zapisy elektronicznie na adres: promocjaatkonstancinjeziorna [dot] pl (w treści maila należy podać: termin i nazwę wycieczki, imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania uczestnika) lub telefonicznie pod numerem: 22 484 24 41 (w godzinach pracy urzędu). 

Dodatkowe upominki

Każdy kto zapisze się na ostatnie wycieczki, poza pakietem startowym, otrzyma dodatkowo przewodnik turystyczny „Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny” oraz gadżety promocyjne. Ponadto, można również wziąć udział w konkursie fotograficznym i wygrać aparat – Canon PowerShot SX430. Zapraszamy do zapisywania się!

 
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • Maszyna podczas frezowania jezdni asfaltowej, w tle nogi pracowników.

  Frezowanie jezdni i nowy asfalt, będą utrudnienia w ruchu

  Najpierw frezowanie, później nowy asfalt. Rusza remont ul. Podlaskiej w Parceli i ul. Kopernika, na odcinku od ul. Wilanowskiej do ul. Sobieskiego, w Konstancinie-Jeziornie. W związku z zaplanowanymi pracami prosimy kierowców o nie parkowanie samochodów na wspomnianych ulicach w dniach: 29
 • Mężczyzna, kominiarz stoi na dachu. Ubrany jest w czarną kurtkę, na głowie ma czarny kapelusz. Na plecy ma zarzucone urządzenie do czyszczenia kominów z drutami ułożonymi w okrąg. W tle domy jednorodzinne i błękitne niebo.

  Kominiarze przypominają o okresowych przeglądach

  Sezon grzewczy ruszył na dobre. Warto więc przypomnieć właścicielom i zarządcom budynków o ciążących na nich obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Krajowej Izby Kominiarzy.