Zapraszamy organizacje na spotkanie informacyjno-szkoleniowe | Konstancin-Jeziorna

Zapraszamy organizacje na spotkanie informacyjno-szkoleniowe

20-03-2025

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie informacyjno-szkoleniowe poświęcone pozyskiwaniu i rozliczaniu funduszy zewnętrznych. Wydarzenie odbędzie się 27 marca o godz. 16.30 w ratuszu. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.

Głównym celem spotkania informacyjno-szkoleniowego jest przybliżenie zasad pozyskiwania dotacji na realizację zadań publicznych w oparciu o ustawę o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Jego uczestnicy dowiedzą się m.in.:

  • kto może ubiegać się o dotację z budżetu gminy;
  • jakie wydatki mogą być finansowane z dotacji;
  • jak prawidłowo rozliczyć otrzymane środki i udokumentować rezultaty.

Szkolenie, które odbędzie się 27 marca o godz. 16.30 w ratuszu (ul. Piaseczyńska 77, sal konferencyjna nr 7, parter), jest skierowane głównie do przedstawicieli organizacji pozarządowych działających w gminie Konstancin-Jeziorna, jednak udział w nim mogą wziąć również inni zainteresowani. Aby się zgłosić, należy wysłać wiadomość e-mail na adres: santoniakatkonstancinjeziorna [dot] pl. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, warto zapisać się jak najszybciej. Udział w szkoleniu będzie doskonałą okazją do zdobycia praktycznej wiedzy i zwiększenia swoich szans na skuteczne pozyskiwanie funduszy na realizację projektów. Zapraszamy!

Autor
Anna Błażewicz-Orczykowska

Najnowsze aktualności

  • Rzeka Jeziorka

    Z nurtem Jeziorki – zobacz film o urokach rzeki i jej…

    Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki, którego członkiem jest Konstancin-Jeziorna, przygotowało film promocyjny „Z nurtem Jeziorki”. Materiał ukazuje walory przyrodnicze rzeki oraz jej znaczenie dla regionu i zachęca do odkrywania jej piękna. Zachęcamy do obejrzenia filmu.
  • Grupa osób siedzi za stołami na sali posiedzeń.

    Znamy termin i porządek kwietniowej sesji Rady Miejskiej

    Przyjęcie Strategii rozwoju gminy Konstancin-Jeziorna 2040+, zmiany w budżecie oraz pakiet uchwał dotyczących m.in. oświaty, zdrowia i gospodarowania nieruchomościami – to główne punkty najbliższej sesji Rady Miejskiej, która odbędzie się w środę (22 kwietnia). Początek obrad o godz. 10.00.