Zapraszamy organizacje na spotkanie informacyjno-szkoleniowe | Konstancin-Jeziorna

Zapraszamy organizacje na spotkanie informacyjno-szkoleniowe

20-03-2025

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na spotkanie informacyjno-szkoleniowe poświęcone pozyskiwaniu i rozliczaniu funduszy zewnętrznych. Wydarzenie odbędzie się 27 marca o godz. 16.30 w ratuszu. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.

Głównym celem spotkania informacyjno-szkoleniowego jest przybliżenie zasad pozyskiwania dotacji na realizację zadań publicznych w oparciu o ustawę o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Jego uczestnicy dowiedzą się m.in.:

  • kto może ubiegać się o dotację z budżetu gminy;
  • jakie wydatki mogą być finansowane z dotacji;
  • jak prawidłowo rozliczyć otrzymane środki i udokumentować rezultaty.

Szkolenie, które odbędzie się 27 marca o godz. 16.30 w ratuszu (ul. Piaseczyńska 77, sal konferencyjna nr 7, parter), jest skierowane głównie do przedstawicieli organizacji pozarządowych działających w gminie Konstancin-Jeziorna, jednak udział w nim mogą wziąć również inni zainteresowani. Aby się zgłosić, należy wysłać wiadomość e-mail na adres: santoniakatkonstancinjeziorna [dot] pl. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, warto zapisać się jak najszybciej. Udział w szkoleniu będzie doskonałą okazją do zdobycia praktycznej wiedzy i zwiększenia swoich szans na skuteczne pozyskiwanie funduszy na realizację projektów. Zapraszamy!

Autor
Anna Błażewicz-Orczykowska

Najnowsze aktualności

  • Nowoczesny schron z betonowymi ścianami i łóżkami

    Miejsca doraźnego schronienia, jest przetarg na dokumentację

    W trzech konstancińskich szkołach podstawowych powstaną miejsca doraźnego schronienia. Gmina ogłosiła właśnie przetarg na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej adaptacji wybranych pomieszczeń. Na ten cel samorząd pozyskał 300 tys. zł.
  • Zdjęcie grupowe przedstawicieli strażaków z burmistrzem Michałem Wiśniewskim

    Strażacy ochotnicy podsumowali pięć lat i wybrali nowe…

    W piątek (19 czerwca) odbył się 13. Zjazd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP. Była to okazja do podsumowania kadencji 2021–2026 i wyboru nowych władz. Po 30 latach funkcję prezesa zarządu przekazał druh Grzegorz Szewczyk, a jego następcą został Mateusz Siudziński.