Zarządy OSP w Konstancinie-Jeziornie i Opaczy wybrane | Konstancin-Jeziorna

Zarządy OSP w Konstancinie-Jeziornie i Opaczy wybrane

04-08-2021
OSP Konstancin-Jeziorna

Za nami kolejne zebrania sprawozdawczo-wyborcze gminnych Ochotniczych Straży Pożarnych. Nowe zarządy wybrały jednostki w Konstancinie-Jeziornie oraz Opaczy. Ich prezesami zostali odpowiednio Robert Czarnula i Adrian Słomka. 

Druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Konstancin-Jeziorna kontynuują spotkania, na których wybierają nowe władze, w tym roku kończą się bowiem kadencje obecnych zarządów i komisji rewizyjnych, przerwane z powodu uderzenia trzeciej fali COVID-19. Teraz zebrania sprawozdawczo-wyborcze są sukcesywnie wznawiane.

W Konstancinie-Jeziornie bez zmian

W lipcu kolejne jednostki decydowały o tym, kto będzie nimi kierował przez kolejnych pięć lat. W OSP Konstancin-Jeziorna ponownie prezesem został Robert Czarnula. Skład zarządu także się nie zmienił. W Opaczy natomiast kierownictwo przejął Adrian Słomka – po Kamilu Osuchu. W składzie zarządu również pojawiły się nowe osoby.  

Składy zarządów

Oto składy osobowe zarządów OSP w:

 • Konstancinie-Jeziornie – Robert Czarnula (prezes), Grzegorz Szewczyk (wiceprezes), Grzegorz Barcikowski (wiceprezes, naczelnik), Łukasz Witkowski (zastępca naczelnika), Damian Barta (skarbnik), Paweł Matulka (sekretarz), Krzysztof Seliga (gospodarz);
 • Opaczy – Adrian Słomka (prezes), Marek Kaczorowski (naczelnik), Dawid Gutowski (skarbnik), Maciej Zawadzki (sekretarz), Sławomir Fosiewicz (gospodarz).
   
Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis silny wiatr. W tle postać z rozwianymi włosami próbująca utrzymać wygięty w górę parasol.

  Meteo alert pierwszego stopnia: silny wiatr

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed silnymi wiatrami. Alert pierwszego stopnia obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od godz. 22.00 w czwartek (23 września) do godz. 12.00 w piątek (24 września). Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
 • Na grafice jest duży napis Weź udział w wycieczce i odbierz przewodnik turystyczny. Niżej napis dotyczy wycieczek w dniach 25 i 26 września 2021. W tle park, na trawie leżą żółte liście. Obok po prawej stronie wklejona jest grafika z trzema przewodnikami turystycznymi. Na okładce są zdjęcia atrakcji turystycznych i napis Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny.

  Zapraszamy do zapisywania się na ostatnie wycieczki

  W najbliższy weekend (25–26 września) odbędą się ostatnie 4 wycieczki z cyklu „Poznaj gminę Konstancin-Jeziorna”. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do zapisywania się pod numerem tel.: 22 484 24 41. Każdy uczestnik dodatkowo otrzyma „Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny”.