Zgłoś swój pomysł do Lokalnej Strategii Rozwoju | Konstancin-Jeziorna

Zgłoś swój pomysł do Lokalnej Strategii Rozwoju

19-01-2023

Do 8 lutego 2023 roku mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna mogą składać swoje propozycje projektów do nowej strategii rozwoju Stowarzyszenia Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania. W tym celu należy wypełnić specjalną fiszkę projektową.

Stowarzyszenia Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania tworzy nową Lokalną Strategie Rozwoju na lata 2023–2027. W związku z tym zaprasza, m.in. mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna, do zgłaszania swoich propozycji projektów, które w najbliższym czasie mogą być zrealizowane na terenie działania stowarzyszenia.

Fiszka projektowa

W tym celu opracowana została specjalna fiszka projektowa. Jest na to czas do 8 lutego 2023 roku. Zebrane w ten sposób pomysły posłużą potem do opracowania celów i przedsięwzięć, które znajdą się w Lokalnej Strategii Rozwoju, oraz określenia jej wskaźników i budżetu, a także do przedstawiania swoich oczekiwań względem projektów wdrażanych za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania. Równolegle stowarzyszenie prowadzi anonimowe badanie ankietowe. Zebrane opnie i głosy posłużą do analizy potrzeb regionów objętych działaniem LGD oraz nakreślenia kierunków ich zmian. Ankietę można wypełnić online do 31 stycznia 2023 roku. 

Formularze

Formularze fiszki projektowej, ankiety oraz szczegółowe informacje na temat ich wypełnienia i składania dostępne są na stronie: www.lgd-tp.pl. W razie jakichkolwiek pytań stowarzyszenie prosi o kontakt telefoniczny– 22 715 79 54 lub mailowy – lgdatvp [dot] pl

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa - na niebieskim tle napis ostrzeżenie hydrologiczne i alert meteo

    Alert meteo pierwszego stopnia: Silny deszcz z burzami

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w sobotę (13 lipca) dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym deszczem i burzami. Alert obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 9.00 w niedzielę (14 lipca).
  • Mapa ulica

    Remont nawierzchni drogi 724, pięć dni utrudnień w ruchu

    Uwaga kierowcy i pasażerowie autobusu linii 742. W dniach 16–20 lipca remontowana będzie droga wojewódzka nr 724 – na odcinku od ul. Łyczyńskiej (okolice Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie) do ul. Od Lasu. Będą duże utrudnienia – najpierw ruch wahadłowy, a potem całkowite zamknięcie drogi.