Zlot food trucków ponownie w Konstancinie-Jeziornie | Konstancin-Jeziorna

Zlot food trucków ponownie w Konstancinie-Jeziornie

09-06-2021

Food trucki ponownie zawitają do Konstancina-Jeziorny. Od 11 do 13 czerwca br. amatorzy smacznej kuchni i poszukiwacze nowych smaków znów będą mieli okazję skosztować specjałów z różnych stron świata. To wszystko na parkingu przed Centrum Handlowym Stara Papiernia.

Burgery, burrito i quesadilla, paluchy churros, pierożki chińskie, szaszłyki, frytki belgijskie, wrapy, zapiekanki i pad thai’e  – to tylko niektóre z dań, jakie będzie można spróbować w trakcie konstancińskiego Food Truck Festival. Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia, bogata oferta kulinarna zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników smacznej kuchni i poszukiwaczy nowych smaków.

Trzy dni

Impreza zawita do Konstancina-Jeziorny już po raz drugi. Food trucki z całej Polski zaparkują przed Centrum Handlowym Stara Papiernia przy al. Wojska Polskiego 3. Smakołyki z różnych zakątków globu będą serwowane przez trzy dni:

 • w piątek (11 czerwca br.) w godz. 15.00–22.00,
 • w sobotę (12 czerwca br.) w godz. 12.00–22.00,
 • w niedzielę (13 czerwca br.) w godz. 12.00–20.00.   

Reżim sanitarny

Na mieszkańców Konstancina-Jeziorny czekają także liczne atrakcje towarzyszące oraz konkursy z nagrodami. Podczas wydarzenia będzie obowiązywał reżim sanitarny. Szczegóły na Facebooku wydarzenia.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • Remont chodnika. Na pierwszej części chodnika położona jest kostka brukowa, dalej widać ziemie, na której dopiero będzie ona kładziona. Wejście na chodnik jest ogrodzone, biało czerwonym szlabanem.

  Będzie bezpieczniej, wymiana chodnika przy ul. Bielawskiej

  Wysłużone płyty zastąpi kostka brukowa. Właśnie ruszyła wymiana chodnika po północnej stronie ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie – na odcinku od posesji nr 5 do przejazdu kolejowego. Prace remontowe wykonuje firma Bruk-Bud z Poświętnego.
 • Łódka płynąca po wodzie. Na dziobie leży kobieta, która czyta książkę. W tle widać góry.

  Lubisz czytać? Weź udział w konkursie „Książka w podróży”

  Biblioteka Publiczna w Konstancinie-Jeziornie zachęca do udziału w konkursie „Książka w podróży”. Zadanie jest proste – trzeba tylko zrobić zdjęcie, będąc w dowolnym miejscu w Polsce lub za granicą, książce wypożyczonej z konstancińskiej książnicy. Dla autorów najciekawszych fotek czekają nagrody.