Zmiana godzin otwarcia GPSZOK-u w okresie świątecznym | Konstancin-Jeziorna

Zmiana godzin otwarcia GPSZOK-u w okresie świątecznym

17-04-2025

W okresie świąt wielkanocnych zmianie ulegają godziny pracy Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Konstancinie-Jeziornie. W najbliższą sobotę (19 kwietnia) będzie on czynny krócej, natomiast w poniedziałek (21 kwietnia) będzie nieczynny.

Gminny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych od 2 kwietnia działa w nowym miejscu – nadal przy ul. Mirkowskiej 43C, jednak kilka metrów dalej, na sąsiedniej działce. Punkt jest czynny od poniedziałku do soboty w godz. 10.00–18.00.

W okresie świątecznym godziny jego funkcjonowania ulegną jednak zmianie. I tak:

  • 19 kwietnia (Wielka Sobota) – punkt będzie czynny w godz. 10.00–14.00,
  • 21 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny) – punkt będzie zamknięty

Przepraszamy za utrudnienia. GPSZOK ponownie zostanie otwarty we wtorek (22 kwietnia). Przypominamy, że mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna mogą przywozić do punktu posegregowane odpady, w tym m.in. wielkogabarytowe, remontowo-budowlane, opony, odzież i tekstylia, odpady niebezpieczne oraz elektroodpady.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Mężczyzna w okularach podpisuje dokumenty przy stole na tle ścianki z logo „Konstancin-Jeziorna – więcej niż uzdrowisko”.

    Podpisano umowę na inwestycję drogową wartą ponad 7,7 mln zł

    Gmina Konstancin-Jeziorna kontynuuje rozbudowę infrastruktury drogowej. Tym razem nowe nawierzchnie i chodniki powstaną na ul. Grzybowskiej w Parceli oraz na odcinku ul. Żwirowej w Słomczynie. Samorząd podpisał umowę z warszawską firmą Fal-Bruk. Wartość inwestycji przekracza 7,7 mln zł.
  • Rada seniorów

    Dołącz do Rady Seniorów na Facebooku i bądź na bieżąco

    Seniorzy z gminy Konstancin-Jeziorna mają swoje źródło informacji. Od stycznia br. działa oficjalny profil Rady Seniorów na Facebooku, gdzie publikowane są aktualności dotyczące wydarzeń i inicjatyw skierowanych do osób starszych. Warto go obserwować, aby być na bieżąco.