Zmiany tras autobusów linii 200 i 251 na ul. Długiej | Konstancin-Jeziorna

Zmiany tras autobusów linii 200 i 251 na ul. Długiej

02-08-2022

Uwaga pasażerowie! W środę (3 sierpnia) w związku z remontem nawierzchni na ul. Długiej zmienione zostaną trasy autobusów linii 200 oraz 251. Między godz. 8.00 a 17.00 dojadą one tylko do przystanku Konstancin-Jeziorna Skolimów, po czym zawrócą na rondzie Prusa-Chylicka i wrócą do Warszawy.

W środę (3 sierpnia) między godz. 8.00 a 17.00, w związku z remontem nawierzchni asfaltowej na fragmencie ul. Długiej w Skolimowie, skrócone zostaną trasy autobusów linii 200 i 251. Jadąc z Warszawy dojadą one do przystanku Konstancin-Jeziorna Skolimów, po czym zawrócą na rondzie Prusa-Chylicka, aby wrócić do z powrotem stolicy. 

Aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie: www.wtp.waw.pl w zakładce: Rozkłady jazdy.
 

Autor
Grzegorz Skorupski

Najnowsze aktualności

 • Starszy mężczyzna wręcza dzieciom komputer przenośny w pudełku.

  Gmina przekazała laptopy dla dzieci z rodzin popegeerowskich

  Gmina Konstancin-Jeziorna we wtorek (9 sierpnia) przekazała sprzęt komputerowy w ramach programu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR". Nowe laptopy trafiły do uczniów z rodzin, których członkowie pracowali dawniej w Państwowych Gospodarstwach Rolnych.
 • Mężczyźni w strojach strażackich prezentują urządzenie – nagrzewnicę, w tle fragment czerwonego namiotu.

  Nowy sprzęt ratowniczy dla OSP Bielawa

  Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielawie ponownie nawiązała partnerską współpracę z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi S.A. W ramach dobrosąsiedzkiej pomocy druhowie otrzymali wsparcie finansowe na zakup nowoczesnego sprzętu ratowniczego.