Życzenia burmistrza gminy na zakończenie roku szkolnego | Konstancin-Jeziorna

Życzenia burmistrza gminy na zakończenie roku szkolnego

23-06-2023
fot. SP nr 6 w Opaczy

Na ten dzień czekali wszyscy uczniowie. W piątek (23 czerwca) rok szkolny 2022/2023 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna, złożył społeczności konstancińskich szkół podziękowania i życzenia.

To był kolejny bardzo pracowity rok dla dyrektorów konstancińskich placówek oświatowych, nauczycieli, uczniów i wychowanków. W piątek (23 czerwca) wakacje w gminie Konstancin-Jeziorna rozpoczęło 1916 uczniów z sześciu publicznych podstawówek.

Życzenia od burmistrza

Z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna, skierował list do całej społeczności szkolnej, w którym dziękuje m.in. dyrektorom i nauczycielom za całoroczną pracę, a uczniom za wysiłek wkładany w zdobywanie wiedzy. Wszystkim natomiast życzy udanych, słonecznych oraz bezpiecznych wakacji. Oto pełna treść listu:

„Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Wychowankowie,

dobiega końca rok szkolny 2022/2023 z tej okazji pragnę złożyć wszystkim najserdeczniejsze podziękowania i życzenia.

Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom administracji obsługi dziękuję za profesjonalną realizację zadań oraz sumienną pracę, wytrwałość i troskę o dobre imię placówki.

Rodzicom dziękuję za pomoc, udzielane wsparcie oraz motywowanie dzieci do rozwijania talentów, a uczniom – za serce i wysiłek wkładany w naukę oraz gratuluję osiągnięć.

Wszystkim składam najlepsze życzenia, wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z osiągniętych wyników. Życzę bezpiecznych wakacji – radosnych, pełnych słońca i uśmiechu. Wróćmy do szkół wypoczęci, z nowymi pomysłami, inspiracjami oraz gotowością do realizacji  marzeń i planów.

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna
Kazimierz Jańczuk

                                                                                                                                                         

 

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

 • Plakat promujący Dzień Strażaka

  Już 26 maja Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew

  Parada strażacka z orkiestrami dętymi i mażoretkami, koncert w amfiteatrze, spektakl dla dzieci, piknik rodzinny z licznymi atrakcjami oraz kiermasz – tak gmina Konstancin-Jeziorna będzie świętować Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew. Zapraszamy już 26 maja do Parku Zdrojowego.
 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

  Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

  Zapowiada się burzowe popołudnie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w piątek (24 maja) od godz. 14.00 do godz. 23.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
 • Plac z kostki brukowej, na którym rozstawione jest przenośne miasteczko, służące do egzaminowania dzieci na kartę rowerową. Stoją znaki drogowe, sygnalizacja świetlna, przejazd kolejowy. Troje dzieci – rowerzystów właśnie przez nie przejeżdża.

  Parking przy magistracie będzie czasowo wyłączony z…

  Od piątku (24 maja) – od godz. 16.30 – do soboty (25 maja) – do godz. 20.00 – nie będzie można korzystać z parkingu przy ul. Józefa Hlebowicza, na tyłach konstancińskiego magistratu. Ma to związek z organizacją w tym miejscu praktycznego egzaminu na kartę rowerową. Przepraszamy za utrudnienia.
 • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

  LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

  Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.