Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji | Konstancin-Jeziorna

Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

21-06-2024
fot. SP nr 3

Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.

W konstancińskich szkołach, podobnie jak w całej Polsce, w piątek (21 czerwca) zabrzmiał ostatni dzwonek roku szkolnego 2023/2024. Tuż po uroczystych apelach i rozdaniu świadectwa dla ponad 1,5 tys. uczniów z gminy Konstancin-Jeziorna rozpoczęły się długo wyczekiwane wakacje. Cisza na szkolnych korytarzach potrwa do 2 września br.

Życzenia od burmistrza

Z okazji zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna, skierował do całej społeczności szkolnej podziękowania i życzenia. Oto one: 

„Z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024 serdecznie dziękuję za wspólny trud, zaangażowanie i determinację, które pozwoliły na osiągnięcie wielu sukcesów edukacyjnych i wychowawczych. 

Szanowni Dyrektorzy i Nauczyciele, Wychowawcy i Pedagodzy 
oraz wszystkie osoby związane z konstancińską oświatą,
dziękuję za nieoceniony wkład w rozwój naszych dzieci i młodzieży. Wasza praca, pełna poświęcenia i pasji, jest fundamentem dla przyszłych pokoleń. Dzięki Wam uczniowie w naszych szkołach zdobywają niezbędną wiedzę, kształtują swoje postawy i zachowania.
 
Drodzy Uczniowie,
gratuluję Wam wytrwałości oraz konsekwencji w zdobywaniu wiedzy i rozwijaniu talentów. Wasza ciężka praca, ciekawość świata i chęć do nauki przyniosły wspaniałe rezultaty. Każdy z Was ma za sobą ciężki, ale i wyjątkowy rok – pełen wyzwań, nowych doświadczeń i sukcesów – zarówno tych małych, jak i dużych.

Na koniec życzę wszystkim spokojnych, udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Niech ten czas będzie okazją do odpoczynku, nabrania sił i spędzenia niezapomnianych chwil. We wrześniu wróćcie do szkół zdrowi, wypoczęci oraz pełni energii i zapału do podjęcia nowych wyzwań edukacyjnych”.

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna
Michał Wiśniewski

Autor
Anna Błażewicz-Orczykowska

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa - na niebieskim tle napis ostrzeżenie hydrologiczne i alert meteo

    Alert meteo pierwszego stopnia: Silny deszcz z burzami

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w sobotę (13 lipca) dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym deszczem i burzami. Alert obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 9.00 w niedzielę (14 lipca).
  • Mapa ulica

    Remont nawierzchni drogi 724, pięć dni utrudnień w ruchu

    Uwaga kierowcy i pasażerowie autobusu linii 742. W dniach 16–20 lipca remontowana będzie droga wojewódzka nr 724 – na odcinku od ul. Łyczyńskiej (okolice Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie) do ul. Od Lasu. Będą duże utrudnienia – najpierw ruch wahadłowy, a potem całkowite zamknięcie drogi.