koncert | Konstancin-Jeziorna

koncert

Koncert: Grudniowe nuty

W sobotę (13 grudnia) o godz. 17.00 w Konstancińskim Domu Kultury Hugonówka odbędzie się koncert sekcji muzycznych KDK. Wstęp wolny.

Podczas koncertu usłyszymy zarówno świąteczne, jak i zimowe utwory, przywołujące atmosferę zbliżającego się Bożego Narodzenia. Wystąpią dzieci i młodzież z sekcji muzycznych Konstancińskiego Domu Kultury. Będzie to wspaniała okazja dla uczestników zajęć, by zaprezentować się publiczności i pokazać efekty swojej pracy. Zapraszamy na muzyczną podróż, która wprowadzi wszystkich w świąteczny nastrój.

Koncert: Chris Schittulli – Frenchy w Warszawie

W sobotę (15 listopada) Konstanciński Dom Kultury Hugonówka zaprasza na koncert piosenek francuskich i polskich: Chris Schittulli – Frenchy w Warszawie. To muzyczna podróż pełna paryskiej elegancji, nostalgii i subtelnej wrażliwości, w wykonaniu wokalisty Chrisa Schittulli, pianistę Mariusza Dubrawskiego oraz akordeonisty i bandoneonisty Wiesława Prządki. Początek o godz. 18.00.

Koncert: Między wschodem a zachodem Muzyczne krajobrazy sztuki sakralnej

W niedzielę (26 października) Konstanciński Dom Kultury Hugonówka zaprasza na koncert muzyki klasycznej: Między wschodem a zachodem Muzyczne krajobrazy sztuki sakralnej. Podczas występu będzie można usłyszeć zarówno dawną jak i współczesną polską muzykę sakralną, tradycyjny męski śpiew liturgii ormiańskiej oraz muzykę cerkiewną. Początek o godz. 19.00.