Koncert | Konstancin-Jeziorna

Koncert

Konstanciński Chór Kameralny: Pieśni o niepodległości

Konstanciński Dom Kultury (ul. Mostowa 15) zaprasza na koncert Konstancińskiego Chóru Kameralnego pt. „Pieśni niepodległości".

11 listopada Konstanciński Chór Kameralny pod dyrekcją Franciszka Kubickiego upamiętni odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 r. Wykona znane wojenne utwory, które towarzyszyły Polakom w ich walce o Niepodległą. Występ uświetni pokaz przedwojennych zdjęć, pocztówek oraz afiszy pochodzących z polskiej biblioteki cyfrowej Polona (zbiory Biblioteki Narodowej).

Muzyczne pożegnanie lata: Banda Musicale Cittadina di Pisogne

W sobotę (9 września) Konstanciński Dom Kultury Hugonówka zaprasza na koncert instrumentalny włoskiej orkiestry Banda Musicale Cittadina di Pisogne. W amfiteatrze zabrzmi muzyka rozrywkowa oraz filmowa. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Banda Musicale Cittadina di Pisogne to orkiestra pochodząca z malowniczego miasteczka Pisogne, które już od ponad 30 lat jest miastem partnerskim Konstancina-Jeziorny.

Koncert orkiestry Banda Musicale Cittadina di Pisogne

W piątek (8 września) Konstanciński Dom Kultury Hugonówka zaprasza na koncert instrumentalny włoskiej orkiestry Banda Musicale Cittadina di Pisogne. W altanie zabrzmi muzyka marszowa. Początek o godz. 19.00. Wstęp wolny.

Banda Musicale Cittadina di Pisogne to orkiestra pochodząca z lombardzkiego malowniczego miasteczka Pisogne, które już od ponad 30 lat jest miastem partnerskim Konstancina-Jeziorny. Ich podniosła muzyka wzrusza i skłania do refleksji.