Spektakle | Konstancin-Jeziorna

Spektakle

Wieczór impro z Katarzyną Grocholą

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na niepowtarzalny wieczór impro. W altanie przy Hugonówce wystąpią Wybitnie Nieznani wraz z gościem specjalnym, którym będzie pisarka Katarzyna Grochola. Wybitnie Nieznani, to wielki artystyczny oksymoron. Grupę tworzy czworo przyjaciół z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w przecieraniu szlaków polskiej sceny improwizacyjnej. Zgrani jak Rambo i jego karabin, zabawni w sposób inteligentny, a do tego muzykalni, jakby wychował ich Broadway i La Scala.

Spektakl dla dzieci „Kolorino"

A gdyby tak przespacerować się po wszystkich kolorach tęczy? W świecie wyobraźni wszystko jest możliwe. Spektakl „Kolorino" otwiera przed dziećmi niezwykły świat pełen barw. Przy dźwiękach muzyki, zabawie rekwizytem i iluzji aktorzy z pomocą widzów odkryją jak powstają kolory. Na koniec wspólnie zatańczą taniec tęczy. Przedstawienie dla najmłodszych widzów w wieku 2–6 lat. 

Spektakl dla dzieci „Koty Trzy”

Wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla najmłodszych dzieci (w wieku przedszkolnym). W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne historie. Kto jest ciekawy co stanie się z armatą dziadka pirata, albo czy możliwe jest złapanie chmurki w locie musi to zobaczyć. Kociaki są niesforne, dowcipne, rozśpiewane i roztańczone.

Reżyseria: Maciej Nogieć

Spektakl „Casting. Poczekalnia”

„Casting. Poczekalnia” to przewrotna historia dwóch przyjaciół, którzy są rywalami, aktorami i kochankami tej samej kobiety. Z pozoru spotyka się dwóch nieudaczników – Waldemar i Arkadiusz, ale ani jeden, ani drugi nie są przegrani. To utalentowani, ponadprzeciętnie zdolni aktorzy, którym tylko los rzuca kłody pod nogi. Być może dlatego, że ich ideały nie przystają do wartości, jakim hołduje współczesność. Obaj nie są i nie chcą być celebrytami, znanymi tylko z tego, że są znani.