Akademia Przyszłości poszukuje wolontariuszy | Konstancin-Jeziorna

Akademia Przyszłości poszukuje wolontariuszy

28-09-2021

Stowarzyszenie Wiosna poszukuje wolontariuszy do programu Akademia Przyszłości. Jego celem jest pomoc dzieciom w budowaniu poczucia własnej wartości i odzyskiwaniu wiary w siebie. Zgłoszenia przyjmowane są do końca września. 

Akademia Przyszłości działa od 2003 r. Jest to program realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna, który pomaga dzieciom budować poczucie własnej wartości. Dzięki cotygodniowym spotkaniom z dorosłymi, którzy poświęcają im swój czas i uwagę, zaczynają wierzyć w siebie. Uczą się również pokonywać codzienne problemy oraz wyznaczać i realizować marzenia. 

Jeżeli chcesz pomóc podopiecznym stowarzyszenia wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jest na to czas do końca września. Więcej informacji o programie Akademia Przyszłości dostępnych jest na stronie internetowej: www.akademiaprzyszlosci.org.pl. 
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.