Akademia Przyszłości poszukuje wolontariuszy | Konstancin-Jeziorna

Akademia Przyszłości poszukuje wolontariuszy

28-09-2021

Stowarzyszenie Wiosna poszukuje wolontariuszy do programu Akademia Przyszłości. Jego celem jest pomoc dzieciom w budowaniu poczucia własnej wartości i odzyskiwaniu wiary w siebie. Zgłoszenia przyjmowane są do końca września. 

Akademia Przyszłości działa od 2003 r. Jest to program realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna, który pomaga dzieciom budować poczucie własnej wartości. Dzięki cotygodniowym spotkaniom z dorosłymi, którzy poświęcają im swój czas i uwagę, zaczynają wierzyć w siebie. Uczą się również pokonywać codzienne problemy oraz wyznaczać i realizować marzenia. 

Jeżeli chcesz pomóc podopiecznym stowarzyszenia wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jest na to czas do końca września. Więcej informacji o programie Akademia Przyszłości dostępnych jest na stronie internetowej: www.akademiaprzyszlosci.org.pl. 
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Budynek z czerwonej cegły z duzymi oknami. Nad nim błękitne niebo.

    Pierwsze posiedzenia komisji wyborczych

    Obwodowe komisje wyborcze, odpowiedzialne za prawidłowe przeprowadzenie głosowania w zbliżających się wyborach parlamentarnych, rozpoczynają pracę. Komisarz wyborczy wyznaczył terminy pierwszych posiedzeń, na których komisje oficjalnie się ukonstytuują.
  • Śmieciarka odbiera odpady

    Przedłużona współpraca z firmą Jarper i nowe harmonogramy

    Uwaga mieszkańcy! Na okres od 1 do 31 października zostaje przedłużona współpraca z firmą Jarper Sp. z o.o., która to na terenie gminy Konstancin-Jeziorna tymczasowo świadczy usługę odbioru odpadów komunalnych. Obowiązują nowe harmonogramy dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej.