Kampania społeczna „Twoje milczenie – moje cierpienie” | Konstancin-Jeziorna

Kampania społeczna „Twoje milczenie – moje cierpienie”

14-06-2021
(fot. Powiat Piaseczyński)

Powiat piaseczyński rozpoczął kampanię przeciw przemocy „Twoje milczenie – moje cierpienie”. Billboardy z tym hasłem stanęły na terenie każdej z gmin powiatu.

W czasie pandemii zjawiska przemocy domowej i przemocy seksualnej nabrały na sile. Prowadzona przez powiat piaseczyński kampania, ma na celu zwrócenie uwagi na ten problem.

Pamiętaj! W sytuacji, gdy jesteś świadkiem przemocy możesz zadzwonić:

 • pod numer alarmowy – 112,
 • lub do Powiatowego Ośrodka Interwencji Kryzysowej – 22 757 68 20.

W ośrodku można uzyskać wsparcie także online (poprzez czat na stronie www.poikgorakalwaria.pl). Kampania na terenie powiatu potrwa do końca czerwca.

Autor
Starostwo Powiatowe w Piasecznie

Najnowsze aktualności

 • plakat Budżet Obywatelski Mazowsza

  Budżet Obywatelski Mazowsza 2024 – trwa głosowanie

  Do 23 czerwca 2024 r. twa głosowanie w 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. O głosy mieszkańców województwa walczy aż 288 projektów. Są wśród nich zadania, które dotyczą naszej najbliższej okolicy. Zachęcamy do popierania lokalnych inicjatyw.
 • Grafika wektorowa. Ikony osób stojących wokół napisu NGO. Poniżej tekst: Otwarty konkurs ofert.

  Ostatnie dni na złożenie wniosku w ramach konkursu ofert

  Tylko do najbliższej środy (19 czerwca), do godz. 13.00, trwa nabór wniosków w otwartym konkursie ofert dla organizacji pozarządowych. Kwota, jaką gmina Konstancin-Jeziorna zamierza przeznaczyć na realizację zadań z zakresu m.in. kultury fizycznej, turystyki i integracji to 150 tys. zł.