Ferie kulturalne z Konstancińskim Domem Kultury | Konstancin-Jeziorna

Ferie kulturalne z Konstancińskim Domem Kultury

01-02-2023

Ferie spędzone w rodzinnym mieście wcale nie muszą być nudne. Konstanciński Dom Kultury przygotował od 20 do 24 lutego tygodniowy turnus warsztatowy. Na dzieci czeka program pełen niespodzianek. Obowiązują zapisy, które będą prowadzone do 14 lutego.  

W drugim tygodniu ferii (od 20 do 24 lutego) Konstanciński Dom Kultury zaprasza dzieci, które na ferie nie wyjeżdżają z Konstancina-Jeziorny, na zajęcia i warsztaty. Instruktorzy i animatorzy KDK przygotowali program pełen niespodzianek, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Będzie okazja do spróbowania swoich sił w grafice warsztatowej, tworzeniu rzeźb i malarstwie.

Zajęcia są skierowane dla dzieci w wieku 6–8 lat (warsztaty w godz. 10.00–11.30) oraz 9–12 lat (warsztaty w godz. 12.00–13.30). Uczestnictwo w nich jest odpłatne. Karnet na wszystkie warsztaty (4 dni) kosztuje 50 zł, a koszt udziału w pojedynczych zajęciach danego dnia to 15 zł. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby się zapisać należy wysłać maila na adres: edukacjaathugonowka [dot] pl, a w jego treści podać imię, nazwisko i wiek dziecka, a także nr telefonu opiekuna oraz wybrane dni zajęć. Zapisy obowiązują do 14 lutego.

Ponadto Hugonówka zaprasza 15 i 22 lutego na seanse filmowe – o godz. 10.30 dzieci w wieku 5–8 lat, a o godz. 12.30 nieco starszych –  wieku 8–12 lat. Wstęp jest wolny. Informacja o tytułach filmów dostępne są w kasie KDK.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Atary czerwony samochód na ulicy. Na chodniku stoją ludzie.

    Zapraszamy na Dni Konstancina w stylu belle époque

    To będzie weekend pełen wrażeń. 3 i 4 czerwca zapraszamy na Dni Konstancina. W tym roku świętujemy w stylu belle époque. W programie mnóstwo atrakcji, w tym m.in. koncerty, wystawy, spacery historyczne, warsztaty, turnieje czy parada i piknik retro.
  • Osoba głosująca w lokalu wyborczym.

    Jesienią mieszkańcy Habdzina zagłosują w domu ludowym

    Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Decyzją komisarza wyborczego w gminie Konstancin-Jeziorna utworzony został nowy obwód do głosowania. Od teraz mieszkańcy Habdzina będą głosować w swoim domu ludowym. Tym samym liczba stałych obwodów wzrosła do 16.