Można się jeszcze zapisać do konstancińskiego Klubu Senior+ | Konstancin-Jeziorna

Można się jeszcze zapisać do konstancińskiego Klubu Senior+

02-01-2023

Są jeszcze wolne miejsca w nowo powstałym Klubie Senior+ na os. Mirków w Konstancinie-Jeziornie. O przyjęcie do placówki mogą ubiegać się osoby nieaktywne zawodowo, które ukończyły 60 lat i są mieszkańcami naszej gminy. Zgłoszenia przyjmuje Ośrodek Pomocy Społecznej.

Klub Senior+ mieści się na parterze budynku gminnego przy ul. Anny Walentynowicz 24 na os. Mirków w Konstancinie-Jeziornie. Działa od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–13.00. Cały czas trwa nabór członków – zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Zapisy

O przyjęcie do placówki mogą ubiegać się osoby nieaktywne zawodowo, które ukończyły 60 lat i są mieszkańcami gminy Konstancin-Jeziorna. Deklaracje (druk do pobrania poniżej) można składać w siedzibie klubu oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Rycerskiej 13, jednak trzeba się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. A zapisać się warto, bo oferta placówki jest naprawdę bogata.

Ciekawa oferta

Spotkania towarzyskie i tematyczne z artystami z różnych dziedzin kultury, wyjścia do kin i teatrów, wycieczki krajoznawcze, warsztaty plastyczne, kulinarne i robótki ręczne – to tylko niektóre propozycje, jakie czekają na konstancińskich seniorów. Udział w zajęciach jest odpłatny, a wysokość opłaty jest minimalna i uzależniona od sytuacji dochodowej uczestnika.

Szczegółowe informacje w załączonym regulaminie oraz na stronie internetowej: www.opskonstancinjeziorna.pl.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Wizualizacja nowoczesnego węzła przesiadkowego z autobusem, budynkiem poczekalni oraz pasażerami korzystającymi z infrastruktury transportu publicznego.

    Ponad 7,4 mln zł dofinansowania na nowy węzeł przesiadkowy

    Ponad 7,4 mln zł unijnego dofinansowania trafi do Konstancina-Jeziorny na budowę nowoczesnego węzła przesiadkowego przy ul. Warszawskiej. Inwestycja o wartości ponad 17,3 mln zł powstanie na gminnym terenie znanym mieszkańcom jako „żeberko”. Prace nad dokumentacją dobiegają końca.
  • Na pierwszym planie leżą plany projektowe i kask ochronny, a w tle pracują walec drogowy oraz koparka przy budowie nowej drogi.

    Gmina przygotowuje budowę kolejnych dróg w Czarnowie

    Gmina Konstancin-Jeziorna wybuduje kolejne drogi w Czarnowie. Burmistrz Michał Wiśniewski podsiał umowy na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji w północnej i południowej części miejscowości. Oprócz nowych jezdni powstaną m.in. chodniki i oświetlenie