Nowy dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji | Konstancin-Jeziorna

Nowy dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji

01-09-2022

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie ma nowego dyrektora. W czwartek (1 września) stanowisko to oficjalnie objął Mariusz Kochański, dotychczasowy menadżer sportu w Górze Kalwarii.

Mariusz Kochański na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie został wybrany w drodze konkursu. Wygrał go, pokonując dwóch kontrkandydatów. W czwartek (1 września) nowy dyrektor oficjalnie rozpoczął pracę.

Pasja i doświadczenie

Mariusz Kochański przez ostatnie lata był związany z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii, w którym odpowiadał za obiekty sportowe. Urodził się w Warszawie, gdzie ukończył studia wyższe oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania infrastrukturą sportową. Teraz swoją wiedzę, pasję i 11-letnie doświadczenie zawodowe wykorzysta w pracy na rzecz mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna.

Współpraca

Zadania, jakie na najbliższy okres postawił przed sobą nowy dyrektor GOSiR-u, to współpraca z lokalnymi klubami sportowymi, stowarzyszeniami oraz przygotowanie szerokiej oferty zajęć zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych oraz seniorów. – Wszystko po to, aby zachęcić jak największą liczbę mieszkańców naszej gminy do aktywnego spędzania czasu – podkreśla Mariusz Kochański.

Umowa z nowym szefem konstancińskiego sportu została podpisana na czas określony i obowiązuje do 31 sierpnia 2023 r.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Mapa planistyczna gminy przedstawiająca zróżnicowane przeznaczenie terenów w formie kolorowych stref, z dominującą zabudową w części centralnej oraz rozległymi obszarami zielonymi na obrzeżach.

    Projekt Planu Ogólnego już dostępny, spotkanie z…

    Projekt Planu Ogólnego Gminy jest już dostępny w Gminnym Systemie Informacji Przestrzennej. Z inicjatywy burmistrza Michała Wiśniewskiego dokument opublikowano jeszcze przed skierowaniem go do uzgodnień i opiniowania przez organy zewnętrzne. Spotkanie z projektantami zaplanowano na 5 maja br.
  • Plakat zapraszający na Gminny Dzień Strażaka w Konstancinie-Jeziornie 10 maja 2026 r. w Parku Zdrojowym, z grafiką strażaka w pełnym umundurowaniu na tle ognia.

    Druhowie będą świętować – gminne obchody Dnia Strażaka już…

    Parada strażacka z orkiestrą dętą i mażoretkami, wręczenie odznaczeń, pokaz musztry paradnej oraz rodzinny piknik pełen atrakcji – tak gmina Konstancin-Jeziorna będzie świętować Dzień Strażaka. Uroczystości odbędą się 10 maja w Parku Zdrojowym. Zapraszamy!