Są jeszcze wolne miejsca na warsztaty diagnostyczne | Konstancin-Jeziorna

Są jeszcze wolne miejsca na warsztaty diagnostyczne

13-01-2025
fot. Freepik.com

Jeszcze można zapisać się na warsztaty diagnostyczne związane z opracowaniem „Strategii Rozwoju Gminy Konstancin-Jeziorna 2040+”. Spotkania odbędą się już w najbliższy piątek (17 stycznia), i są szansą dla mieszkańców, by aktywnie włączyć się w planowanie przyszłości naszej gminy.

Trwają prace związane z opracowaniem „Strategii rozwoju gminy Konstancin-Jeziorna 2040+”. Już w najbliższy piątek (17 stycznia) odbędą się warsztaty diagnostyczne z udziałem mieszkańców naszej gminy. Będą one poświęcone trzem kluczowym obszarom: społecznemu (w godz. 17.00–18.30), gospodarczemu (w godz. 18.30–20.00) oraz środowiskowo-przestrzennemu (w godz. 20.00–21.30).

Zapisy trwają

Na warsztaty obowiązują zapisy poprzez formularz online dostępny pod adresem: strategia.konstancinjeziorna.pl, zakładka: Ankiety. Rejestracja jest konieczna, aby zapewnić wszystkim uczestnikom komfort oraz efektywne warunki pracy. Maksymalna liczba uczestników mogąca wziąć udział w poszczególnych spotkaniach to 30 osób. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się warsztaty środowiskowo-przestrzenne, na które zapisało się już 18 osób, ale kolejni mieszkańcy wciąż mogą zgłosić swój udział. Wolne miejsca są także na pozostałe spotkania – społeczne (21 miejsc) oraz gospodarcze (25 miejsc). Apelujemy o wcześniejsze zapisy, co pozwoli na sprawną organizację warsztatów i zapewnienie miejsc wszystkim zainteresowanym. 

Burmistrz zaprasza

„Strategia rozwoju gminy Konstancin-Jeziorna 2040+” to dokument o strategicznym znaczeniu. Wytycza on kierunki działań oraz określa cele, które samorząd chce osiągnąć w perspektywie kolejnych lat. Opracowaniem dokumentu zajmuje się Fundacja Miasto z Poznania, wyłoniona w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. – Serdecznie zapraszam mieszkańców do aktywnego udziału w warsztatach – zachęca Michał Wiśniewski, burmistrz Konstancina-Jeziorny. – Razem zaplanujmy przyszłość naszej gminy.

 Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: strategia.konstancinjeziorna.pl.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Szyba samochodowa pokryta lodem. Na niej napis: silny mróz

    Meteo alert pierwszego stopnia: Siarczysty mróz, nawet -25…

    Zima nie odpuszcza. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed siarczystymi mrozami. Alert obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od godz. 22.00 w sobotę (31 stycznia) do godz. 10.00 we wtorek (3 lutego). Temperatura w nocy spadnie nawet do -25 st. C.
  • Grupa osób stoi przed wejściem do sali

    Termin osobistego odbioru decyzji podatkowych przedłużony…

    Już blisko 700 mieszkańców osobiście odebrało decyzje podatkowe na 2026 rok. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, nadal mają taką możliwość – konstanciński magistrat wydłużył termin ich wydawania do 6 lutego. Po tym terminie decyzje zostaną doręczone pocztą.