Ferie na sportowo już za nami, atrakcji nie brakowało | Konstancin-Jeziorna

Ferie na sportowo już za nami, atrakcji nie brakowało

14-02-2022

Drugi i zarazem ostatni tydzień „Ferii na sportowo” za nami. Mimo nie najlepszej pogody nie było czasu na nudę. O atrakcje zadbali instruktorzy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

W zajęciach sportowo-rekreacyjnych zorganizowanych w drugim tygodniu ferii, od 7 do 11 lutego, wzięło udział 30 dzieci. Mimo że pogoda nie rozpieszczała i nie zachęcała do wypoczynku na świeżym powietrzu, instruktorzy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie pozwolili na nudę.

Działo się

Uczestnicy „Ferii na sportowo” mogli sprawdzić się w najpopularniejszych dyscyplinach sportowych. Rozegrano też mecze siatkówki i koszykówki. Na dzieci czekały również ćwiczenia przy muzyce i możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Były też prezenty, które wręczył uczniom Dariusz Zieliński, drugi zastępca burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna.

Podziękowania i ankieta

Dziękujemy uczestnikom za wspólną zabawę oraz instruktorom za organizację wspaniałego wypoczynku. Rodziców natomiast zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej zajęć w ramach „Ferii na sportowo”. Do zobaczenia za rok.

Autor
Patryk Siepsiak
Do pobrania
Załącznik Size
Ankieta dla rodziców – zajęcia GOSiR 750.27 KB

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujacy nabór wniosków o udzielenie wsparcia finansowego przez LGD

    Wsparcie na założenie działalności gospodarczej – ostatni…

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania ogłosiło nabór wniosków, ostatni w obecnej perspektywie finansowej, na tworzenie nowych podmiotów gospodarczych. Dokumenty będą przyjmowane od 19 do 30 czerwca. Wcześniej zaplanowano szkolenie online. Odbędzie się ono 13 czerwca o godz. 16.30.
  • Z lewej strony herb gminy: tarcza herbowa jest biała. Widnieje na niej drzewo – dąb – z brązowym korzeniem i pniem oraz zieloną koroną. Pod drzewem znajduje się pięć błękitnych fal symbolizujących rzekę Jeziorkę. z prawej strony napis Budżet partycypacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna 2024, Ty decydujewsz!

    Budżet Partycypacyjny: Ostatnie godziny na zgłaszanie…

    Jeszcze tylko do poniedziałku (5 czerwca) – do północy – można zgłaszać projekty w 10. edycji Budżetu Partycypacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna 2024. Czekamy na propozycje mieszkańców dotyczące tego, na co wydać pieniądze z budżetu gminy. W tym roku do rozdysponowania jest 400 tys. zł.