Ferie na sportowo już za nami, atrakcji nie brakowało | Konstancin-Jeziorna

Ferie na sportowo już za nami, atrakcji nie brakowało

14-02-2022

Drugi i zarazem ostatni tydzień „Ferii na sportowo” za nami. Mimo nie najlepszej pogody nie było czasu na nudę. O atrakcje zadbali instruktorzy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

W zajęciach sportowo-rekreacyjnych zorganizowanych w drugim tygodniu ferii, od 7 do 11 lutego, wzięło udział 30 dzieci. Mimo że pogoda nie rozpieszczała i nie zachęcała do wypoczynku na świeżym powietrzu, instruktorzy Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie pozwolili na nudę.

Działo się

Uczestnicy „Ferii na sportowo” mogli sprawdzić się w najpopularniejszych dyscyplinach sportowych. Rozegrano też mecze siatkówki i koszykówki. Na dzieci czekały również ćwiczenia przy muzyce i możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Były też prezenty, które wręczył uczniom Dariusz Zieliński, drugi zastępca burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna.

Podziękowania i ankieta

Dziękujemy uczestnikom za wspólną zabawę oraz instruktorom za organizację wspaniałego wypoczynku. Rodziców natomiast zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej zajęć w ramach „Ferii na sportowo”. Do zobaczenia za rok.

Autor
Patryk Siepsiak
Do pobrania
Załącznik Size
Ankieta dla rodziców – zajęcia GOSiR 750.27 KB

Najnowsze aktualności

  • Osoba wrzucająca kartkę do urny do głosowania

    Druga tura wyborów burmistrza – każdy głos jest ważny

    W niedzielę (21 kwietnia) mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna czeka wyborcza dogrywka. W drugiej turze o urząd burmistrza ubiega się dwóch kandydatów, którzy dwa tygodnie temu uzyskali najwięcej głosów. Lokale wyborcze otwarte będą w godz. 7.00–21.00.
  • Grafika wektorowa, na czerwonym tle napis: Rada Miejska Konstancin-Jeziorna

    Znamy termin pierwszej sesji Rady Miejskiej nowej kadencji

    7 maja odbędzie się pierwsza sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna dziewiątej kadencji. Zostaną na niej zaprzysiężeni nowi radni oraz burmistrz gminy. Na posiedzeniu poznamy też nazwiska przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady. Obrady rozpoczną się o godz. 10.00.