GOSiR zaprasza na zajęcia badmintona dla dzieci | Konstancin-Jeziorna

GOSiR zaprasza na zajęcia badmintona dla dzieci

05-01-2023

Nowość w ofercie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie – zajęcia badmintona dla dzieci w wieku 8–13 lat. Spotkania dwa razy w tygodniu – pierwsze już w najbliższy poniedziałek. Trwają zapisy.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie przygotował noworoczną niespodziankę. Od 9 stycznia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców, uruchamia zajęcia badmintona dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Poprowadzi je instruktor Robert Michota. Spotkania dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i czwartki w godz. 16.00–17.30. Zapisy pod numerem telefonu: 730 535 004 (po godz. 16.00) lub bezpośrednio w kasie GOSiR.

Autor
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

Najnowsze aktualności

  • Atary czerwony samochód na ulicy. Na chodniku stoją ludzie.

    Zapraszamy na Dni Konstancina w stylu belle époque

    To będzie weekend pełen wrażeń. 3 i 4 czerwca zapraszamy na Dni Konstancina. W tym roku świętujemy w stylu belle époque. W programie mnóstwo atrakcji, w tym m.in. koncerty, wystawy, spacery historyczne, warsztaty, turnieje czy parada i piknik retro.
  • Osoba głosująca w lokalu wyborczym.

    Jesienią mieszkańcy Habdzina zagłosują w domu ludowym

    Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Decyzją komisarza wyborczego w gminie Konstancin-Jeziorna utworzony został nowy obwód do głosowania. Od teraz mieszkańcy Habdzina będą głosować w swoim domu ludowym. Tym samym liczba stałych obwodów wzrosła do 16.