GOSiR zaprasza na zajęcia badmintona dla dzieci | Konstancin-Jeziorna

GOSiR zaprasza na zajęcia badmintona dla dzieci

05-01-2023

Nowość w ofercie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie – zajęcia badmintona dla dzieci w wieku 8–13 lat. Spotkania dwa razy w tygodniu – pierwsze już w najbliższy poniedziałek. Trwają zapisy.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie przygotował noworoczną niespodziankę. Od 9 stycznia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych mieszkańców, uruchamia zajęcia badmintona dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Poprowadzi je instruktor Robert Michota. Spotkania dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i czwartki w godz. 16.00–17.30. Zapisy pod numerem telefonu: 730 535 004 (po godz. 16.00) lub bezpośrednio w kasie GOSiR.

Autor
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.