Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla organizacji pozarządowych | Konstancin-Jeziorna

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla organizacji pozarządowych

23-11-2023
fot. Freepik

We wtorek (28 listopada) w konstancińskim magistracie odbędzie się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla organizacji pozarządowych dotyczące pozyskiwania dotacji. Jego uczestnicy dowiedzą się m.in. kto może ubiegać się o wsparcie z budżetu gminy oraz jak prawidłowo rozliczy dotację. Początek o godz. 16.00. Wstęp wolny.  

28 listopada o godz. 16.00 w sali konferencyjnej nr 8 w konstancińskim magistracie (ul. Piaseczyńskiej 77) odbędzie się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla organizacji pozarządowych działających na terenie gminy Konstancin-Jeziorna. Ma ono za zadanie przybliżyć tematykę pozyskiwania dotacji na postawie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Jego uczestnicy dowiedzą się m.in: kto może ubiegać się o dotację z budżetu gminy na realizację zadania publicznego, jakie wydatki mogą być finansowane z dotacji, a także w jaki sposób należy rozliczyć taką dotację i udokumentować osiągnięte rezultaty.

Na szkolenie zaproszeni są wszyscy zainteresowani, w tym – przede wszystkim – przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na terenie gminy Konstancin-Jeziorna.

 

 

 

 

Autor
Natalia Poncyljusz

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

    Zapowiada się burzowe popołudnie i wieczór. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w sobotę (18 maja) od godz. 13.00 do godz. 22.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.