Uwaga! 22 kwietnia konstanciński magistrat czynny krócej | Konstancin-Jeziorna

Uwaga! 22 kwietnia konstanciński magistrat czynny krócej

19-04-2024

Ważna informacja dla mieszkańców! W najbliższy poniedziałek (22 kwietnia) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie czynny dla interesantów krócej niż zwykle, w godz. 9.00–15.00. Nie dotyczy to Urzędu Stanu Cywilnego w zakresie rejestracji zgonów. Za niedogodności przepraszamy.

Uwaga mieszkańcy! Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie w najbliższy poniedziałek (22 kwietnia) czynny krócej – do godz. 15.00. Wyjątkiem jest Urząd Stanu Cywilnego, który w godz. 15.00–17.00 będzie pełnił dyżur w zakresie rejestracji zgonów. W kolejnych dniach tygodnia (od wtorku do piątku) obsługa interesantów będzie prowadzona jak dotychczas – w godz. 9.00–15.00. Za powstałe niedogodności serdecznie przepraszamy.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.