Ważna informacja dla uczestników warsztatów diagnostycznych | Konstancin-Jeziorna

Ważna informacja dla uczestników warsztatów diagnostycznych

14-01-2025
fot. Freepik.com

Jeśli zapisałeś się na warsztaty diagnostyczne zaplanowane na 17 stycznia br. i korzystasz z poczty Gmail, mogłeś nie otrzymać potwierdzenia uczestnictwa. Wszystko przez blokadę antyspamową. Aby upewnić się, że Twoja obecność została zarejestrowana, prosimy o telefoniczne potwierdzenie udziału.

Zgłosiłeś się na warsztaty diagnostyczne, które w najbliższy piątek (17 stycznia br.) odbędą się w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, i korzystasz z poczty Gmail? Mogłeś nie otrzymać potwierdzenia uczestnictwa. Powodem jest zabezpieczenie antyspamowe dostawcy poczty, które blokuje automatycznie generowane wiadomości.

Jeśli chcą Państwo upewnić się, że formularz zgłoszeniowy został prawidłowo zarejestrowany w naszym systemie, prosimy o kontakt z p. Sylwią Antoniak z Wydziału Rozwoju, Polityki Gospodarczej i Komunikacji Społecznej UMiG, pod numerem telefonu: 22 484 24 69 (w godzinach pracy urzędu). Dziękujemy za współpracę i przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z tej sytuacji.

 Szczegółowe informacje na temat planowanych warsztatów diagnostycznych można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Na zdjęciu widać remont drogi, na której powierzchni znajdują się ślady świeżo nałożonego asfaltu. W centrum obrazu widoczny jest duży, trójkątny znak ostrzegawczy przedstawiający sylwetkę pracownika trzymającego łopatę – symbolizuje on prace drogowe.

    Objazd linii L21 do 9 lipca – remont w Wólce Dworskiej…

    Do 9 lipca autobusy L21 będą kursowały objazdem na odcinku między Dębówką a Górą Kalwarią. Powodem jest przedłużający się remont drogi powiatowej w Wólce Dworskiej z uwagi na opady deszczu. Na terenie gminy Konstancin-Jeziorna trasa linii pozostaje bez zmian.
  • Na zdjęciu trwają prace przy budowie zaplecza kompleksu sportowego. Na pierwszym planie widoczna jest koparka i pracownik przygotowujący podłoże, a w tle dwaj murarze wznoszą ściany budynku z białych bloczków. Na placu budowy znajdują się materiały budowlane oraz sprzęt wykorzystywany do realizacji inwestycji.

    Kompleks sportowy przy szkole w Opaczy rośnie w oczach

    Odwiedziliśmy plac budowy kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej nr 6 w Opaczy. Z każdym tygodniem inwestycja nabiera kształtów – wyraźnie widać już przyszłe boiska, bieżnię lekkoatletyczną oraz zaplecze sanitarne. Zadanie o wartości ponad 3,8 mln zł ma zakończyć się do końca 2026 roku.