Wyróżnienie za sportowe ,,Lato w mieście 2022’’ | Konstancin-Jeziorna

Wyróżnienie za sportowe ,,Lato w mieście 2022’’

18-11-2022

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie został wyróżniony w konkursie na najciekawszą wakacyjną inicjatywę dla dzieci i młodzieży. Jednostka została doceniona za tegoroczną akcję ,,Lato w mieście’’.

Organizatorem konkursu na najciekawszą inicjatywę profilaktyczno-edukacyjną dotyczącą bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz zagospodarowania czasu wolnego podczas tegorocznych wakacji byli Mazowieckie Kuratorium Oświaty, Komenda Stołeczna Policji oraz Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu.

Dyplom i bon podarunkowy

Wśród przedsięwzięć zgłoszonych do konkursu znalazła się wakacyjna akcja organizowana przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Na początku listopada  nagrodzono najciekawsze inicjatywy. Laureatem konkursu został Publiczny Ogródek Jordanowski w Radomiu, ale konstancińskie sportowe ,,Lato w mieście’’ znalazło się wśród wyróżnionych. Podziękowania oraz bon podarunkowy z rąk nadinsp. Pawła Dzierżaka, komendanta stołecznego policji, odebrał Mariusz Kochański, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Ciekawy program

W tym roku z wakacyjnej oferty, w ramach akcji ,,Lato w mieście’’, skorzystało ponad 100 konstancińskich uczniów. Dzieci i młodzież podczas zajęć doskonalili grę w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, badmintona, tenisa stołowego czy piłkę ręczną. Były też zajęcia przy muzyce, konkursy plastyczne oraz spotkania z gośćmi. Uczniów odwiedzili m.in. strażacy, policjanci i strażnicy miejscy. Gratulujemy wyróżnienia i czekamy na kolejne sportowe "Lato w mieście"!

 

Najnowsze aktualności

  • Napis: Wybory samorządowe, obok urna do głosowania

    Wybory 2024: Podział gminy na stałe obwody głosowania

    Wybory samorządowe coraz bliżej. Znamy już podział gminy Konstancin-Jeziorna na stałe obwody głosowania. Decyzją komisarza wyborczego będzie ich 17, czyli o jeden więcej niż dotychczas. Warto zawczasu sprawdzić, gdzie znajduje się lokal, w którym 7 i 21 kwietnia będziemy głosować.
  • Na podłodze leżą 3 nożyce hydrauliczne dla OSP Konstancin-Jeziorna

    Gmina zakupiła nowy sprzęt dla OSP Konstancin-Jeziorna

    Do Ochotniczej Straży Pożarnej w Konstancinie-Jeziornie trafiły nowoczesne narzędzia hydrauliczne z akcesoriami o łącznej wartości ponad 151 tys. zł. Ich zakup został sfinansowany z budżetu gminy. Ale to jeszcze nie koniec. Wkrótce jednostka wzbogaci się o kolejny specjalistyczny sprzęt.