Wyróżnienie za sportowe ,,Lato w mieście 2022’’ | Konstancin-Jeziorna

Wyróżnienie za sportowe ,,Lato w mieście 2022’’

18-11-2022

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie został wyróżniony w konkursie na najciekawszą wakacyjną inicjatywę dla dzieci i młodzieży. Jednostka została doceniona za tegoroczną akcję ,,Lato w mieście’’.

Organizatorem konkursu na najciekawszą inicjatywę profilaktyczno-edukacyjną dotyczącą bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz zagospodarowania czasu wolnego podczas tegorocznych wakacji byli Mazowieckie Kuratorium Oświaty, Komenda Stołeczna Policji oraz Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu.

Dyplom i bon podarunkowy

Wśród przedsięwzięć zgłoszonych do konkursu znalazła się wakacyjna akcja organizowana przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Na początku listopada  nagrodzono najciekawsze inicjatywy. Laureatem konkursu został Publiczny Ogródek Jordanowski w Radomiu, ale konstancińskie sportowe ,,Lato w mieście’’ znalazło się wśród wyróżnionych. Podziękowania oraz bon podarunkowy z rąk nadinsp. Pawła Dzierżaka, komendanta stołecznego policji, odebrał Mariusz Kochański, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Ciekawy program

W tym roku z wakacyjnej oferty, w ramach akcji ,,Lato w mieście’’, skorzystało ponad 100 konstancińskich uczniów. Dzieci i młodzież podczas zajęć doskonalili grę w piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę, badmintona, tenisa stołowego czy piłkę ręczną. Były też zajęcia przy muzyce, konkursy plastyczne oraz spotkania z gośćmi. Uczniów odwiedzili m.in. strażacy, policjanci i strażnicy miejscy. Gratulujemy wyróżnienia i czekamy na kolejne sportowe "Lato w mieście"!

 

Najnowsze aktualności

  • Osoba głosująca w lokalu wyborczym.

    Jesienią mieszkańcy Habdzina zagłosują w domu ludowym

    Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Decyzją komisarza wyborczego w gminie Konstancin-Jeziorna utworzony został nowy obwód do głosowania. Od teraz mieszkańcy Habdzina będą głosować w swoim domu ludowym. Tym samym liczba stałych obwodów wzrosła do 16.
  • Grafika wektorowa. Plakat promujący badania GUS wśród gospodarstw rolnych.

    Ruszyły ważne badania polskiego rolnictwa

    Główny Urząd Statystyczny prowadzi na terenie całego kraju badania statystyczne wśród wylosowanych gospodarstw rolnych. Do 16 czerwca można wziąć udział w samospisie internetowym, a od 19 czerwca ankieterzy będą dzwonić i odwiedzać gospodarzy.