Zmiana terminu odbioru szkła z sektora 3. | Konstancin-Jeziorna

Zmiana terminu odbioru szkła z sektora 3.

10-11-2023

Uwaga mieszkańcy! Konsorcjum warszawskich firm Partner Sp. z o.o. Sp. k. i Partner Dariusz Apelski Sp. z o. o. informuje o zmianie w harmonogramie wywozu szkła z sektora 3. Frakcja ta zostanie odebrana później niż planowano, czyli w najbliższy poniedziałek (13 listopada) zamiast w piątek (10 listopada). 

Zmiana terminu odbioru szkła dotyczy sektora 3. Chodzi o sołectwa: Bielawa, Ciszyca, Czernidła, Habdzin, Kierszek, Kępa Oborska, Kępa Okrzewska, Łęg, Obórki, Okrzeszyn i Opacz. 

Odbiór w poniedziałek

Wspomniana wyżej frakcja powinna zostać wywieziona w piątek (10 listopada). Niestety, ze względów logistycznych jej odbiór zostanie zrealizowany w poniedziałek (13 listopada). Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy mieszkańców o wyrozumiałość.

Reklamacje

Jednocześnie przypominamy, że reklamacje dotyczące nieodebrania odpadów czy braku worków na odpady należy zgłaszać w terminie do 24 godzin po planowanej dacie ich odbioru do Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Urzędu Miasta i Gminy. Można to zrobić telefonicznie pod nr. 22 484 24 22–23, mailowo na adres: odpadyatkonstancinjeziorna [dot] pl lub poprzez bezpłatną aplikację Evenio.
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Dwie osoby podają sobie rękę z gratulacjami

    Burmistrz podpisał porozumienie w sprawie duktu leśnego

    Dobra wiadomość dla mieszkańców Czarnowa! W piątek (12 grudnia) gmina Konstancin-Jeziorna i Nadleśnictwo Chojnów podpisały długo wyczekiwane porozumienie dotyczące korzystania z duktu leśnego. Dzięki tej współpracy samorząd przejmie bieżące utrzymanie drogi.
  • harcerki oraz burmistrz stoją w korytarzu ratusza trzymając zapalony drewniany lampion

    Betlejemski ogień dotarł do konstancińskiego ratusza

    Harcerki z Hufca ZHP Uroczysko Konstancin w piątek (12 grudnia) przekazały burmistrzowi Michałowi Wiśniewskiemu Betlejemskie Światło Pokoju. Symboliczny ogień z Groty Narodzenia Pańskiego, niosący przesłanie pokoju, zgody i nadziei, przez najbliższe dni będzie dostępny w ratuszu.