Akademia Przyszłości poszukuje wolontariuszy | Konstancin-Jeziorna

Akademia Przyszłości poszukuje wolontariuszy

28-09-2021

Stowarzyszenie Wiosna poszukuje wolontariuszy do programu Akademia Przyszłości. Jego celem jest pomoc dzieciom w budowaniu poczucia własnej wartości i odzyskiwaniu wiary w siebie. Zgłoszenia przyjmowane są do końca września. 

Akademia Przyszłości działa od 2003 r. Jest to program realizowany przez Stowarzyszenie Wiosna, który pomaga dzieciom budować poczucie własnej wartości. Dzięki cotygodniowym spotkaniom z dorosłymi, którzy poświęcają im swój czas i uwagę, zaczynają wierzyć w siebie. Uczą się również pokonywać codzienne problemy oraz wyznaczać i realizować marzenia. 

Jeżeli chcesz pomóc podopiecznym stowarzyszenia wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jest na to czas do końca września. Więcej informacji o programie Akademia Przyszłości dostępnych jest na stronie internetowej: www.akademiaprzyszlosci.org.pl.Will open in new tab 
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Zawór na tle niebieskich rurociągów.

    Umowa podpisana na modernizację stacji w Nowym Wierzbnie

    7,1 mln zł – tyle wyniesie koszt przebudowy i rozbudowy stacji uzdatniania wody w Nowym Wierzbnie. Umowa z wykonawcą – firmą Hydro-Marko – została już podpisana. Teren inwestycji niebawem zostanie mu przekazany, a zakończenie prac planowane jest na jesień 2026 r.
  • Baner informacyjny programu Czyste powietrze: Poradnik dla poszkodowanych beneficjentów.

    Czyste Powietrze: co zrobić w przypadku nieuczciwego…

    Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przygotował poradnik dla osób, które padły ofiarą nieuczciwych wykonawców w ramach programu „Czyste Powietrze”. Zawiera on praktyczne wskazówki dotyczące dochodzenia roszczeń, zgłaszania nieprawidłowości oraz ochrony własnych interesów.