Co robić w weekend? Nasze propozycje od 5 do 7 sierpnia | Konstancin-Jeziorna

Co robić w weekend? Nasze propozycje od 5 do 7 sierpnia

05-08-2022

Nadchodzący weekend upłynie w Konstancinie-Jeziornie pod znakiem dobrej zabawy. Letni wieczór filmowy, potańcówka, pokaz iluzji i koncert piosenek Agnieszki Osieckiej – oto wybrane wydarzenia, na które zapraszamy od 5 do 7 sierpnia. Warto wyjść z domu.

 

Wakacje na półmetku. Dobrze wykorzystajcie drugą połowę lata i pierwszy sierpniowy weekend (od 5 do 7 sierpnia) spędzicie w Konstancinie-Jeziornie. Czekają znane i lubiane wydarzenia, ale i nowości. Oto nasze kulturalne propozycje na najbliższe dni.

Potańcówka i film

W piątek (5 sierpnia) o godz. 19.00 znów będzie można potańczyć. Tym razem w altanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15) zabrzmią najpiękniejsze tanga i walce. Jedną z sierpniowych nowości są „Letnie wieczory filmowe". Pierwszy seans już w piątek o godz. 22.00. Tytuły filmów podawane są bezpośrednio w kasie Hugonówki lub telefonicznie pod nr. 22 484 20 20, ale zapewniamy, że każdy miłośnik różnorodnych gatunków filmowych znajdzie coś dla siebie.

Natomiast w sobotę (6 sierpnia) o godz. 16.00 zapraszamy wszystkich na pokaz iluzji w wykonaniu Konrada Modzelewskiego. Będzie sznurek, co gubi końce; kula co udaje, że lata, a także metalowe koła, co łączyć się potrafią. A to tylko część niespodzianek! Wstęp wolny.

Joga i koncert

W niedzielę (7 sierpnia) o godz. 11.00 tradycyjnie joga. Zbiórka na polanie, obok rzeźby wilków. Potrzebne będą wygodne ubranie oraz mata do ćwiczeń lub ręcznik. Weekend zakończy koncert z cyklu „Letnie granie w altanie". Tym razem przed konstancińską publicznością wystąpi zespół Sentido w swoim autorskim projekcie muzycznym „Osiecka – Orientalnie”. W wyjątkowych aranżacjach usłyszymy m.in.: „Nie żałuję”, „Niech żyje bal”, „Wariatka tańczy”, „Miasteczko cud”, „Komu weselne dzieci”, „Ucisz serce”, „Kiedy mnie już nie będzie”. Początek koncertu o godz. 19.00. Wstęp wolny.

W przypadku złej pogody wszystkie wydarzenia zaplanowane w altanie odbędą się w sali widowiskowej KDK. Aktualny repertuar dostępny jest na stronie internetowej hugonowka.pl oraz na profilu KDK na Facebooku.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • Starszy mężczyzna wręcza dzieciom komputer przenośny w pudełku.

  Gmina przekazała laptopy dla dzieci z rodzin popegeerowskich

  Gmina Konstancin-Jeziorna we wtorek (9 sierpnia) przekazała sprzęt komputerowy w ramach programu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR". Nowe laptopy trafiły do uczniów z rodzin, których członkowie pracowali dawniej w Państwowych Gospodarstwach Rolnych.
 • Mężczyźni w strojach strażackich prezentują urządzenie – nagrzewnicę, w tle fragment czerwonego namiotu.

  Nowy sprzęt ratowniczy dla OSP Bielawa

  Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielawie ponownie nawiązała partnerską współpracę z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi S.A. W ramach dobrosąsiedzkiej pomocy druhowie otrzymali wsparcie finansowe na zakup nowoczesnego sprzętu ratowniczego.