Ferie na lodowisku – nauka jazdy na łyżwach, bezpłatne wejście | Konstancin-Jeziorna

Ferie na lodowisku – nauka jazdy na łyżwach, bezpłatne wejście

04-02-2025
fot. A. Piętka

Przypominamy! W czasie ferii od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–15.00 dzieci i młodzież z gminy Konstancin-Jeziorna mogą bezpłatnie korzystać z lodowiska. Dodatkowo na chętnych czekają darmowe zajęcia nauki jazdy na łyżwach. Zapraszamy do aktywnego wypoczynku. 

W ferie zimowe w gminie Konstancin-Jeziorna nie ma czasu na nudę! Miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy na miejskie lodowisko w Parku Zdrojowym. Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–15.00 dzieci i młodzież z gminy Konstancin-Jeziorna mogą korzystać ze ślizgawki bezpłatnie (po okazaniu Konstancińskiej Karty Mieszkańca lub innego dokumentu potwierdzającego zamieszkanie na terenie naszej gminy). Ponadto na chętnych czekają darmowe zajęcia nauki jazdy na łyżwach. Pod czujnym okiem instruktora można nauczyć się m.in. łapania równowagi, wykonywania pierwszych ślizgów lub doskonalić swoje umiejętności. Zajęcia odbywają w poniedziałki, środy i piątki w godz. 10.00–12.00.  

Na miejscu można również wypożyczyć łyżwy (15 zł), kask ochronny (5 zł) lub chodzik do nauki jazdy (15 zł/45 minut). Istnieje też możliwość naostrzenia płóz (15 zł) oraz kupienia, w razie potrzeby, jednorazowych skarpetek (4 zł). Zapraszamy do aktywnego wypoczynku. 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Wizualizacja nowoczesnego węzła przesiadkowego z autobusem, budynkiem poczekalni oraz pasażerami korzystającymi z infrastruktury transportu publicznego.

    Ponad 7,4 mln zł dofinansowania na nowy węzeł przesiadkowy

    Ponad 7,4 mln zł unijnego dofinansowania trafi do Konstancina-Jeziorny na budowę nowoczesnego węzła przesiadkowego przy ul. Warszawskiej. Inwestycja o wartości ponad 17,3 mln zł powstanie na gminnym terenie znanym mieszkańcom jako „żeberko”. Prace nad dokumentacją dobiegają końca.
  • Na pierwszym planie leżą plany projektowe i kask ochronny, a w tle pracują walec drogowy oraz koparka przy budowie nowej drogi.

    Gmina przygotowuje budowę kolejnych dróg w Czarnowie

    Gmina Konstancin-Jeziorna wybuduje kolejne drogi w Czarnowie. Burmistrz Michał Wiśniewski podsiał umowy na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla inwestycji w północnej i południowej części miejscowości. Oprócz nowych jezdni powstaną m.in. chodniki i oświetlenie