Ferie na lodowisku – nauka jazdy na łyżwach, bezpłatne wejście | Konstancin-Jeziorna

Ferie na lodowisku – nauka jazdy na łyżwach, bezpłatne wejście

04-02-2025
fot. A. Piętka

Przypominamy! W czasie ferii od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–15.00 dzieci i młodzież z gminy Konstancin-Jeziorna mogą bezpłatnie korzystać z lodowiska. Dodatkowo na chętnych czekają darmowe zajęcia nauki jazdy na łyżwach. Zapraszamy do aktywnego wypoczynku. 

W ferie zimowe w gminie Konstancin-Jeziorna nie ma czasu na nudę! Miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy na miejskie lodowisko w Parku Zdrojowym. Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–15.00 dzieci i młodzież z gminy Konstancin-Jeziorna mogą korzystać ze ślizgawki bezpłatnie (po okazaniu Konstancińskiej Karty Mieszkańca lub innego dokumentu potwierdzającego zamieszkanie na terenie naszej gminy). Ponadto na chętnych czekają darmowe zajęcia nauki jazdy na łyżwach. Pod czujnym okiem instruktora można nauczyć się m.in. łapania równowagi, wykonywania pierwszych ślizgów lub doskonalić swoje umiejętności. Zajęcia odbywają w poniedziałki, środy i piątki w godz. 10.00–12.00.  

Na miejscu można również wypożyczyć łyżwy (15 zł), kask ochronny (5 zł) lub chodzik do nauki jazdy (15 zł/45 minut). Istnieje też możliwość naostrzenia płóz (15 zł) oraz kupienia, w razie potrzeby, jednorazowych skarpetek (4 zł). Zapraszamy do aktywnego wypoczynku. 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Nowoczesny schron z betonowymi ścianami i łóżkami

    Miejsca doraźnego schronienia, jest przetarg na dokumentację

    W trzech konstancińskich szkołach podstawowych powstaną miejsca doraźnego schronienia. Gmina ogłosiła właśnie przetarg na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej adaptacji wybranych pomieszczeń. Na ten cel samorząd pozyskał 300 tys. zł.
  • Zdjęcie grupowe przedstawicieli strażaków z burmistrzem Michałem Wiśniewskim

    Strażacy ochotnicy podsumowali pięć lat i wybrali nowe…

    W piątek (19 czerwca) odbył się 13. Zjazd Oddziału Miejsko-Gminnego Związku OSP RP. Była to okazja do podsumowania kadencji 2021–2026 i wyboru nowych władz. Po 30 latach funkcję prezesa zarządu przekazał druh Grzegorz Szewczyk, a jego następcą został Mateusz Siudziński.