Fiesta z okazji 45-lecia Konstancińskiego Domu Kultury | Konstancin-Jeziorna

Fiesta z okazji 45-lecia Konstancińskiego Domu Kultury

08-09-2022

Szykuje się niezła impreza urodzinowa. Już w najbliższy piątek (9 września) Konstanciński Dom Kultury będzie świętował jubileusz 45-lecia swojej działalności. To będzie prawdziwa fiesta – pełna śmiechu, kolorów i wspomnień! Zapraszamy.

Zapraszamy do wspólnego, hucznego świętowania 45-lecia Konstancińskiego Domu Kultury. W programie m.in. atrakcje dla dzieci (od godz. 16.00) – warsztaty plastyczne, fotobudka, wata cukrowa, malowanie buzi i tatuaże; tort i słodkości (godz. 18.00) oraz urodzinowa potańcówka z zespołem Boogie Night (godz. 19.00). Będą też konkursy z fantastycznymi nagrodami – na urodzinową girlandę i urodzinowe ciacho. A to wszystko już w piątek (9 września) w plenerze przy Hugonówce (ul. Mostowa 15), a w razie niepogody w środku budynku. Wstęp oczywiście bezpłatny.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Ciężarówka do odbioru odpadów

    5 i 6 czerwca dodatkowe odbiory bioodpadów z sektorów 1 i 2

    Uwaga mieszkańcy sektorów 1 i 2. W związku z dużą ilością odpadów zielonych firma Jarper zaplanowała dodatkowy odbiór frakcji bio. Śmieciarki ponownie pojawią się na ulicach w piątek i sobotę (5 i 6 czerwca).
  • plakat wakacji z Hugonówką

    Ruszyły zapisy na letnie półkolonie w Konstancińskim Domu…

    W środę (3 czerwca) ruszyła pierwsza tura zapisów na letnie półkolonie w Konstancińskim Domu Kultury. Na chętnych czekają trzy tygodnie kulturalnych atrakcji w terminie od 10 do 28 sierpnia. Zajęcia dla dzieci w wieku 6–12 lat będą się odbywać w godz. 8.30–16.30. Liczba miejsc jest ograniczona.